OGŁOSZENIA 16 I

16 stycznia 2022r.

1. Dzisiaj II niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zakończyliśmy cykl Mszy Kolędowych w intencji mieszkańców naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę a także ofiary na remonty i utrzymanie naszej świątyni.

3. Zapowiedzi przedślubne: Norbert Wiaderny zam. w naszej parafii                                 i Andżelika Oleksy zam. Poręba Górna zap. 3; Krystian Ciuła zam w naszej parafii i Stano Andżelika zam. w naszej parafii zap. 3,

4. We wtorek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

5. W piątek obchodzimy Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

6. Jak widzimy obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.