OGŁOSZENIA 30 I

30 stycznia 2022r.

1. Dzisiaj IV niedziela zwykła.

2. W środę święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego z naszej diecezji. Msze Św. w naszym kościele o 8.00, 9.45 i 16.00. 17.00 W czasie Mszy Św. błogosławieństwo świec. Ofiary zbierane w tym dniu do puszki przeznaczone będą na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek przed Mszą Św. od 15.30.

4. Jak widzimy obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

5. Proszę mieszkańców Podlesic I w sobotę na godz. 9.00 o rozebranie choinek i przygotowanie świątyni na niedzielę.

6. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.