INTENCJE 13 – 20 II

INTENCJE MSZALNE    13-20 LUTY  2022 r.

NIEDZIELA 13 LUTY

Godz.08.00 + Teresę Andrzeja Adama GRZEBIELICHOWSKICH, Stefanię Władysława MADEJ, Stanisława JĘDRZEJCZYKA

Godz.09.45 + Msza zbiorowa za zmarłych: + Tadeusza Mąkę + 18 r. śm. Teresy, Stanisława Łągiewka + Janinę Kowalczyk – od bratowej Janiny i chrześnicy Anny z mężem i dziećmi + Stanisławę Mariana Rutkowskich + Marię Rosół od wnuczki Danusi + Annę Salvi + Kazimierza Ogonka + Henrykę Musiał – od wnuczki Kasi z mężem i Wiktorią + Zofię Rup – od Barbary Micyk z rodz. + Władysławę Kazimierza Bijaków + Mariannę Mazela w 4 r. śm. Tadeusza Marka Andrzeja Mazelów + W 10 r. śm. Stefana Błauta, zm Annę Stanisława Aleksandra Czesławę Garnek, Zofię Zuzannę Widacha, Józefa Cecylię Habryn  + Tadeusz Olkuśnika w 15 r. śm. Alicję i Jana Olkuśnik i Wlodzimierza Olkuśnika + Stanisławę Glanowską + Marię Drożdż i Stanisława w 5 r. śm. Krystynę Stanisława Maj + Andrzeja Kucharskiego – od Michała Wątor i zm. Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków + Stanisław Grzebinoga – od Łucji Bałazy z rodz. + Alfredę Herian od Romana Herian z rodz. + Bolesława Garus – od rodz. Stochlów i Duchów + Jana Cęcek – od siostrzeńca Sławomira z rodz. + Stanisława Muchę – od rodz. Gurbiel + Jerzego Krzysztoforskiego – od kolegów Piotra z Przybysławic + Franciszka Kałwę w 50 r. śm. Józefa, Mariana Zofię Jana Kwiatkowskich, Genowefę Jana i Ryszarda Sajdak + Czesława Maślankę – od żony z córką Anetą + Czesława Maślankę – od rodz. Jędrzejczyków i Grabowskich + Danutę Kantorowicz, Janinę Garnek, Janinę Kyzioł + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielachów, Maksymiliana Jerzego Śliszów + Emilię w 6 r. śm. Zbigniewa Stanisławę Miłek, Józefę Stanisława Garusów + Emilię Płoszaj, Annę Motłoch Krystynę Janus + Irenę Franciszka Krut, Wojciecha Marię Grojec + Krystynę Maślanka – od OSP z Przybysławic + Jana Fira – od brata Lucjana z rodziną + Balbinę Żaba w 25 r. śm, zm. Władysława i Adama Żaba + Bogusława Ziołowicza w 17 r. śm. Joannę Ziołowicz, Władysława Ziołowicza, Danutę Pernal, Kazimierza Muchę, Zygmunta Kowalskiego od rodz. Ziołowiczów i Muchów, Stanisławę i Stanisława Ambrożkiewicz. + Krzysztofa Elżbietę Stanisława Stawińskich, Alojzego Łucję Pientka, Stanisława Jaruzala, Danutę Grażynę Adamek, Piotra Farata, Kazimierza Mularczyka, Wacława Michalinę Macek, Zbigniewa Jareckiego, Dariusza Kosa, Zm. z rodz. Wilk, Jurkowskich, Klich + Krystynę Maślanka – od kuzynki Haliny z rodz.

Godz.11.30 – W 1 r. ur. Aleksandra Goldy

Godz.16.00 + Czesława Dubrownika w 24 r. śm., Mariana Dubrownika, Barbarę Dubrownik, Marię Lechowską, za zm. z rodz. Dubrownik, Pancerz, Bieńko

PONIEDZIAŁEK 14 LUTY

Godz.16.00 – O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Marysi Jaźwiec w 11 r. urodzin- od rodziców.

Godz.16.00 + Krzysztofa KOŁODZIEJ – od córki Wandy z mężem Sławomirem

Godz.16.00 + Tomasza WITEK – od koleżanek i kolegów firmy FAGUMIT siostry zmarłego

Godz.16.30 + Mariana ZIOŁOWICZA – od sąsiadki Kowalskiej z rodz.

Godz.16.30 + Barbarę WITEK – od rodz. Robakowskich i Jędrzejczyków.

Godz.16.30 + Andrzeja MAZELA – od siostry Stanisławy z rodz.

WTOREK 15 LUTY

Godz.16.00 + Józefę SPACZYŃSKĄ – od Czesławy Balon

Godz.16.00 + Józefa KUBATA – od córki Teresy z mężem

Godz.16.30 + Zbigniewa WOJCIECHOWICZA w 24 r. śm.

Godz.16.30 + Danutę PAŁKA – od Marii Błaut z rodz.

ŚRODA 16 LUTY

Godz.16.00 + W 3 r. śm. żony Haliny KOBYLEC

CZWARTEK 17 LUTY

Godz.16.00 + Czesława SCHAB.

Godz.16.00 + Mariana ZIOŁOWICZA – od swata Olewińskiego z rodz.

Godz.16.30 + Tomasza WITEK – od pracowników apteki w Miechowie

Godz.16.30 + Zofię MENTEL – od wnuczki Małgorzaty z mężem

PIĄTEK 18 LUTY

Godz.16.00 + Krzysztofa KOŁODZIEJ – od wnuczki Katarzyny z rodz. i wnuka Łukasza

Godz.16.00 + Andrzeja MAZELA – od sąsiadów Papaj i Jarosów.

Godz.16.30 + Barbarę i Tomasza WITEK – od Ryszarda Paci z rodz.

Godz.16.30 + Stanisławę PAPAJ – od syna Gabriela z rodz.

SOBOTA 19 LUTY

Godz.16.00 + Jacka ŻABĘ w r. śm.

Godz.16.00 + Andrzeja BORGIASZ – od rodz. Bujaków i Kubiczów.

Godz.16.30 + W 45 r. śm. Kazimierza ĆWIKA

Godz.16.30 + Mariana ZIOŁOWICZA – od brata Mirosława z rodz.

NIEDZIELA 20 LUTY

Godz.08.00 + Stanisławę i Rafała KARPIŃSKICH

Godz.09.45  Msza zbiorowa o bł. boże: – W 1 r. ur. Antosia – od prababci, dziadków i Jasia; W 40 r. ur. Iwony i 70 r. ur. Zofii; W 15 r. ur. Tomasza Wróbla – do MB Częstochowskiej o zdrowie i bł. Boże od babci i cioci; O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB dla Kornelii i Andżeliki

Godz.11.30 + W 21 r. śm. Grażyny LATOS, 4 r. śm. Bogdana ŻABY, zm. Annę Adolfa DELA, Stanisława DUDKA, Józefa GAJDA

Godz.16.00 + W 1 r. śm. Jerzego Krzysztoforskiego

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.