OGŁOSZENIA 20 II

20 LUTY 2022r.

1. Dzisiaj VII niedziela zwykła.

2. We wtorek, 22 lutego święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi.

3. Zapowiedzi przedślubne  Artur Koziński zam. w naszej parafii i Joanna Szymańska  zam. w Chełmie zap. 3.

4. Jak widzimy obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

5. W następną niedzielę, tj. 27.02. spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych po Mszy o godz. 11.30

6. Prosimy mieszkańców Podlesic I w sobotę na godz. 9.00 o przygotowanie świątyni wraz z otoczeniem na niedzielę.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.