OGŁOSZENIA 27 III

27 LUTY 2022r.

1. Dzisiaj VIII niedziela zwykła.

2. Dziś spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych po Mszy o godz. 11.30

3. W środę obchodzimy Środę Popielcową.  Posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8.00, 16.00 i 17.00

4. W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W naszym kościele odbywać się będą o godz. 15.30

5. Za tydzień I niedziela Wielkiego Postu. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 15.30

6. Dziś, oraz w Środę Popielcową, po każdej Mszy Świętej będzie zbiórka ofiar do puszek, które – za pośrednictwem Caritas Polska – zostaną przeznaczone na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy.

7. Od środy z tyłu świątyni będzie wystawiony Krzyż do adoracji. (Cześć krzyżowi należy oddawać poprzez przyklęknięcie lub głęboki skłon bez kontaktu bezpośredniego). Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone będą na Grób Pański i kwiaty do grobu oraz ciemnicy.

8. W tym w tym tygodniu przypada 1- wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek w czasie Drogi Krzyżowej i podczas Mszy św.

9. Zapowiedzi przedślubne  – Bartosz Mirek zam. w naszej parafii i Justyna Smółka zam. w Krakowie zap. 1.

10. Jak widzimy obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

11. Serdeczne podziękowania 8 mieszkańcom Podlesic I za przygotowanie świątyni wraz z otoczeniem na niedzielę.

12. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.