INTENCJE 6 – 13 III

INTENCJE MSZALNE 6-13 MARZEC  2022 r.

NIEDZIELA 6 MARZEC

Godz.08.00 + W 21 r. śm. Edwarda BŁAUTA, Helenę Ewę BŁAUT, Marię Zbigniewa Wolnych, zm. z rodz. Błaut i Widachów

Godz.09.45 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓLA, Andrzeja Balbinę GARNEK, Wiktorię Ludwika TUREK, Janinę Franciszka HABRYN, Tadeusza Władysławę KRÓL

Godz.11.30 – W intencji ks. kanonika KAZIMIERZA SYRKA – z racji imienin.

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA w 20 r. śm. i Piotra DUDKA

PONIEDZIAŁEK 7 MARZEC

Godz.16.00 + Janinę ŻABICKĄ – od Barbary Kucharskiej z rodz.

Godz.16.00 + Mariana ZIOŁOWICZA – od rodz. Ambrożkiewicz

Godz.16.00 + Mariana MAZELĘ – od brata Stanisława z rodz.

Godz.16.30 + Krzysztofa KOŁODZIEJA – od wnuczki Anny z rodz. oraz wnuka Michała z rodz.

Godz.16.30 + Józefa KUBATA – od brata Wiesława z Łucją

Godz.16.30 + Mateusza MOLENDĘ – od rodz. Barnasiów i Kądziołków

WTOREK 8 MARZEC

Godz.16.00 + Mateusza MOLENDĘ – od cioci Ani z Dominikiem i Weroniką

Godz.16.00 + Joannę SZCZEPKA w 2 r. śm.

Godz.16.00 + Henrykę MUSIAŁ – od rodz. Molendów

Godz.16.30 + Barbarę WITEK – od chrześniaka Sławka Robakowskiego z rodz.

Godz.16.30 + Andrzeja BORGIASZA – od rodz. Kulów z Charsznicy

Godz.16.30 + Tomasza WITEK – od najbliższych kolegów i przyjaciół ze Szreniawy

ŚRODA 9 MARZEC

Godz.16.00 + Marię JAKUBOWSKĄ w 6 r. śm.

Godz.16.00 + Zdzisławę PAPAJ – od córki Anny z rodz.

Godz.16.30 + Marię PATEJ – od córki Renaty z rodz.

Godz.16.30 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od męża.

CZWARTEK 10 MARZEC

Godz.16.00 + Pawła WOŁKOWSKIEGO – od Wiesława z rodz.

Godz.16.00 + Józefa JASKULSKIEGO – od córki Ewy z mężem

Godz.16.00 + Wiesława BALIKA – od rodz. Wojciechowicz i Gajosów

Godz.16.30 + Mateusza MOLENDĘ – od chrzestnego Darka z rodz.

Godz.16.30 + Annę MOLENDA – od siostry Janiny Dudek z Makowa

Godz.16.30 + Michała GARNEK – od rodz. Turek z dziećmi

PIĄTEK 11 MARZEC

Godz.15.30 DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.00 + Mariana ZIOŁOWICZA – od rodz. Serwatków i Walczaków

Godz.16.00 + Janinę ŻABICKĄ – od siostry Marianny

Godz.16.30 +Krzysztofa KOŁODZIEJA – od chrześnicy Barbary z mężem i szwagierki Janiny

Godz.16.30 + Józefa KUBATA – od rodz. Przybyłów z Sulisławic

SOBOTA 12 MARZEC

Godz.16.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Stanisławy Kwiatkowskiej w 90 r. ur.

Godz.16.00 – W r. ur. Macieja Tomiego, Agaty, Tomasza, Anny, Marii, Jolanty

Godz.16.30 + Tadeusza CUCH w 7 r. śm. od żony

Godz.16.30 +  Wacława Emilię Władysława MOLENDÓW

NIEDZIELA 13 MARZEC

Godz.08.00 – W 18 r. urodzin Katarzyny Filus

Godz.09.45  MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: + Kazimierza Fujary, Anieli Henryka Kałwów, Marianny Franciszka Fujarów + Stanisława Łągiewka w 7 r. śm. i Teresę Łągiewka + Janinę Kowalczyk od rodz. Kozłowskich i Rabskich + Andrzeja Rosołek w 21 r. śm. od żony z rodz. + Genowefę Zygmunta Janus, Henrykę Kazimierza Midro + Marię Rosół od wnuczki Kasi z mężem + Zofię Rup – od swatów Płoszaj + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Grochowskiego+ Henrykę Musiał od Agaty Tadeusza i Jędrzeja Maj ze Swojczan + Wiesława Bielach, Bolesława Krystynę Garus, zm. z rodz. Bielach, Garus, Bałazy + Janinę Błaut w 7 r. śm. Stanisława Błaut, zm.z rodz. Głuszków i Błautów + Mirosławę Błaut, Pelagię, Tadeusza, Wawrzyńca Żebro, Annę Jana Tadeusza Żebraków, Edwarda Osucha + Marię w 19 r. śm. Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj i zm z tych rodzin + Alfredę Herian od Mieczysława Żaby z rodz. + Andrzeja Kucharskiego – od Agaty i Wojciecha Lewandowskich z rodz. Bolesława Garus – od siostry Leokadii i Adama z rodz. + Jana Cencek od rodz. Zarzyckich z Olkusza + Stanisława Mucha od siostry Krystyny z mężem + Jana Kwiatkowskiego od urzędu Gminy GOŁCZA i zarządu gminnego OSP Gołcza + Mirosława Seweryn i Bogdana Gaweł + Czesława Maślankę od córki Katarzyny z rodz. + Bronisławę Franciszka Mariana Janinę Bielachów, Maksymiliana Jerzego Śliszów + Jana Fira od siostry Marii i brata Józefa + Krystynę Molenda od Agnieszki i Wojciecha Nowak + Czesława Maślankę od koleżanek z pracy córki Anety + Mariannę Duda Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordysów + Marię Kabelak od uczestników pogrzebu + Kazimierza Olimpię Kałwa – od wnuczki Justyny z rodz. Krystynę Molenda od osp Przybysławice + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, Zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe. Krystynę Molenda od kuzynki Haliny z rodz. + W r. śm. Tadeusza Strug, Wiesława Płoszaj Marię Mieczysława Płoszaj, Hanny Edwarda Idii Strug, Zm. z rodz.

Kwiecień i Płoszaj + Alfredę Kmita – od rodz. Włodarskich i Koniecznych + Józefa i Annę Barczyk + Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich + Bronisławę Franciszka Wołkowskich – od wnuczki Lidii z rodz. + Jana Antoninę Marię Kwietniów, Piotra Marię Katarzynę Bałazych Józefa Władysławę Wójcikowskich, Wiesława Annę Jaźwiec, Łukasza Kołodzieja + Mariannę Jaros, Magdalenę Feliksa Jaros, Stanisławę Andrzeja Sosków + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Władysława Murowany + Adama Kaczmarskiego w 2 r. śm. + Leszka Dejworek – od Barbary z rodz. + Marię Władysława Henryka Wróbel, Zofię Niedziela + Janinę Machajską, Zygmunta Kołodziej + Stanisława Gwiazdę od rodz. Gajdów i Błasików + Tadeusza Mąkę + Cecylię w 7 r. śm. Józefa anieę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaję i Józefa Grojca.

Godz.11.30 – W 60 r. ur. Teresy

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Marię MUSIAŁ, Sabinę i Jana ROSÓŁ

Godz.16.00 + Jana KWIATKOWSKIEGO w 1 r. śm. od żony córek wnuków, prawnuków i całej rodziny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.