OGŁOSZENIA 6 III

6 MARZEC 2022r.

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.

2. Zwracamy się do mieszkańców naszej parafii z prośbą, którzy mogliby przyjąć uchodźców z Ukrainy w swoich domach o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.

3. W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W naszym kościele odbywać się będą o godz. 15.30

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30

5. Z tyłu świątyni jest wystawiony Krzyż do adoracji. (cześć krzyżowi należy oddawać poprzez przyklęknięcie lub głęboki skłon bez kontaktu bezpośredniego). Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone będą na Grób Pański i kwiaty do grobu oraz ciemnicy.

9. Zapowiedzi przedślubne  – Bartosz Mirek zam. w naszej parafii i Justyna Smółka zam. w Krakowie zap. 2. Mateusz Kita zam. w naszej parafii i Julia Manterys zam. w Miechowie zap. 1.

10. Jak widzimy obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

11. Bardzo prosimy mieszkańców Dąbrowca w sobotę na godz. 9.00 o przygotowanie świątyni wraz z otoczeniem na niedzielę.

12. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.