OGŁOSZENIA 13 III

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

13 MARZEC 2022r.

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu.

2. Zwracamy się do mieszkańców naszej parafii z prośbą, którzy mogliby przyjąć uchodźców z Ukrainy w swoich domach o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.

3. W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W naszym kościele odbywać się będą o godz. 15.30

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30

5. Z tyłu świątyni jest wystawiony Krzyż do adoracji. (cześć krzyżowi należy oddawać poprzez przyklęknięcie lub głęboki skłon bez kontaktu bezpośredniego). Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone będą na Grób Pański i kwiaty do grobu oraz ciemnicy.

6. W sobotę o godz. 14.00 odbędzie się zbiórka dla ministrantów, lektorów i kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Serdecznie zapraszamy

7. Zapowiedzi przedślubne  – Bartosz Mirek zam. w naszej parafii i Justyna Smółka zam. w Krakowie zap. 3. Mateusz Kita zam. w naszej parafii i Julia Manterys zam. w Miechowie zap. 2.

8. Jak widzimy obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

9. Serdeczne podziękowania kierujemy do 9 mieszkańców Dąbrowca za przygotowanie świątyni wraz z otoczeniem na niedzielę.

10. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

One Comment

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.