INTENCJE 3 – 10 IV

INTENCJE  MSZALNE  3 – 10 KWIECIEŃ  2022 r.

NIEDZIELA 3 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Adele Adolfa JĘDRZEJCZYK w rocznicę śm, Stanisława Jędrzejczyka, Jana Wójcika, Janinę Henryka Kałwów

Godz.09.45 + Jana Mariannę Jerzego Lucynę Mariana Mariannę ŻABÓW, Wojciecha Wiktorię RAMS

Godz.11.30 – W 7 r. ur. Maksymiliana i 12 r. ur. Mileny

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Helenę Leopolda RUSEK

PONIEDZIAŁEK 4 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Mateusza MOLENDE – od rodz. Ciepał

Godz.18.30 + Jana KWIATKOWSKIEGO – od chrześniaka Jarka z rodz.

WTOREK 5 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Mirosława SEWERYNA – od Zofii Smok z rodz.

Godz.18.30 + Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO – od rodz. Kałwa

ŚRODA 6 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Barbarę WITEK – od Bratowej Kazimiery Witek z rodz.

Godz.18.30 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od siostry Mieczysławy z rodzinq

CZWARTEK 7 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława GAWRONA

Godz.18.30 + Mateusza MOLENDE – od koleżanek i kolegów z taborów LOGISTIC

PIĄTEK 8  KWIECIEŃ

Godz.17.30 DROGA KRZYŻOWA

Godz.18.00 + Romana GLANOWSKIEGO – od brata Adama z rodz.

Godz.18.30 + Mirosława SEWERYNA – od rodz. Rosół z Olkusza

 SOBOTA 9  KWIECIEŃ

Godz.18.00 – Annę i Damiana SCHAB w 15 r. ślubu.

Godz.18.00 – W 29 r. ślubu Iwony i Zdzisława RUTKOWSKICH

Godz.18.30 + Andrzeja BORGIASZA – od pracowników SP nr 85 w Krakowie

Godz.18.30 + Mariana MAZELĘ – od żony

NEDZIELA 10 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława PASICH, Bronisławę Wincentego GROJCÓW

Godz.08.00 + We wszystkich intencjach KŻR z Lgoty Wlk. I zmarłych członków tego koła

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Pawła Wołkowskiego w 1 r. śm. + Annę Zbigniewa Habryn, Gustawa Annę Michała Chojnackich, Marię Feliksa Kwiecińskich, Henryka Foltyn + Marię rosół od siostrzeńca Andrzeja + enrykę Musiał od rodz. Stachurskich + Tadeusza Mąkę + Zofię Rup – od pracowników poradni specjalistycznej ze szpitala w Miechowie + Bolesława Garus – od siostry Wiesławy z Mężem i córkami z rodziną + Stanisława Muchę od chrześnicy Angeliki z rodzinq + Czesława Maślankę od syna Tobiasza z rodz. + Jana Fira od siostrzenicy Małgorzaty z rodz. + Krystynę Molenda od Magdaleny i Adama Misiek + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielachów, Maksymiliana Jerzego Śliszów + Czesława Maślankę od swatów Danuty i Andrzeja maletów + Kazimierza Olimpię Kałwa – od córki Beaty + Krzysztofa Kołodzieja od Urszuli Tabaka z rodz, Genowefę Stanisława Misiek i zm. z tej rodz. + Alicję Walentego Nowickich i zm. z tej rodz. + Alfredę Kmita od rodz. Kosów i Kowalskich + Stefanię Krzysztofa Józefa Andrzeja Marcjannę Franciszka Delów + Henrykę Aleksego Musiał + Leszka Dejworek – od druhów OSP MAKÓW + Stanisława Gwiazdę – od koleżanek i kolegów dojeżdżających busem + Romana KowalczykaodsynaWiesławaz rodz. + Stefana Bogdana Habów Józefę Stanisława Habów Rozalię Jana Piotra Madej, Annę Ślęk + Leokadię Ferdynanda Koniecznych, Marię Jana Koniecznych, Józefę Ludwika Madej + Stanisława Gwiazdę – od Bogusława Bałazy z Rodz. + Stanisława Jucha – od pracowników niepublicznego zakładu usług pielęgniarskich „AMIKUS” z Miechowa + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habryn, Zofie Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca. + Cecylię Henryka Wiktorię Stanisława Bałazych, Justynę Stanisława Eugeniusza Henrykę Rzezałów, Stanisławę Jana Kosmyków, Halinę Kowalczyk + Józefa Elżbietę Nędzów + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe. Andrzeja Królik w 2 r. śm. Mieczysława Króla Józefę Król Władysława Agnieszkę Zgrzebnicką i Mariana Gałkę – od chrześniaka Mariana z rodziną + Henryka Zuzannę Stefana Krzysztoforskich, Józefę Władysława Dynaś, Helenę Stanisława Kulak, zm. z rod. Krzysztoforskich i Dynasiów + Annę Jana Żabów, Józefa Czajkę, Kazimierza Koniecznego, Józefa Stanisława Bronisława Szypulskich, Wiesława Gajdę Stanisława Gajdę – od rodz.Bałazych. Jana Kwiatkowskiego – od Urzędu Gminy Gołcza i zarządu głównego OSP GOŁCZA + Krystynę Molenda – od Agnieszki i Wojciecha Nowak + Alfreda Leszka Czaesława Annę Janinę Stefana Rusek, Józefę Franciszka Ciułów, Kazimierę Juliana Kuklewicz i dusze czyśćcowe.

Godz.11.30 + Stanisława Genowefę MISIEK

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA

Godz.16.00 + Katarzynę KOWALIK

66 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.