INTENCJE 10 – 17 IV

INTENCJE  MSZALNE   10 – 17 KWIECIEŃ  2022 r.

NEDZIELA 10 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława PASICH, Bronisławę Wincentego GROJCÓW

Godz.08.00 + We wszystkich intencjach KŻR z Lgoty Wlk. I zmarłych członków tego koła

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Pawła Wołkowskiego w 1 r. śm. + Annę Zbigniewa Habryn, Gustawa Annę Michała Chojnackich, Marię Feliksa Kwiecińskich, Henryka Foltyn + Marię Rosół od siostrzeńca Andrzeja + Henrykę Musiał od rodz. Stachurskich + Tadeusza Mąkę + Zofię Rup – od pracowników poradni specjalistycznej ze szpitala w Miechowie + Bolesława Garus – od siostry Wiesławy z Mężem i córkami z rodziną + Stanisława Muchę od chrześnicy Angeliki z rodz.  + Czesława Maślankę od syna Tobiasza z rodz. + Jana Fira od siostrzenicy Małgorzaty z rodz. + Krystynę Molenda od Magdaleny i Adama Misiek + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielachów, Maksymiliana Jerzego Śliszów + Czesława Maślankę od swatów Danuty i Andrzeja Maletów + Kazimierza Olimpię Kałwa – od córki Beaty + Krzysztofa Kołodzieja od Urszuli Tabaka z rodz, Genowefę Stanisława Misiek i zm. z tej rodz. + Alicję Walentego Nowickich i zm. z tej rodz. + Alfredę Kmita od rodz. Kosów i Kowalskich + Stefanię Krzysztofa Józefa Andrzeja Marcjannę Franciszka Delów + Henrykę Aleksego Musiał + Leszka Dejworek – od druhów OSP MAKÓW + Stanisława Gwiazdę – od koleżanek i kolegów dojeżdżających busem + Romana Kowalczyka od syna Wiesława z rodz. + Stefana Bogdana Habów Józefę Stanisława Habów Rozalię Jana Piotra Madej, Annę Ślęk + Leokadię Ferdynanda Koniecznych, Marię Jana Koniecznych, Józefę Ludwika Madej + Stanisława Gwiazdę – od Bogusława Bałazy z Rodz. + Stanisława Jucha – od pracowników niepublicznego zakładu usług pielęgniarskich „AMIKUS” z Miechowa + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habryn, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca. + Cecylię Henryka Wiktorię Stanisława Bałazych, Justynę Stanisława Eugeniusza Henrykę Rzezałów, Stanisławę Jana Kosmyków, Halinę Kowalczyk + Józefa Elżbietę Nędzów + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe. Andrzeja Królik w 2 r. śm. Mieczysława Króla Józefę Król Władysława Agnieszkę Zgrzebnicką i Mariana Gałkę – od chrześniaka Mariana z rodziną + Henryka Zuzannę Stefana Krzysztoforskich, Józefę Władysława Dynaś, Helenę Stanisława Kulak, zm. z rod. Krzysztoforskich i Dynasiów + Annę Jana Żabów, Józefa Czajkę, Kazimierza Koniecznego, Józefa Stanisława Bronisława Szypulskich, Wiesława Gajdę Stanisława Gajdę – od rodz. Bałazych. + Jana Kwiatkowskiego – od Urzędu Gminy Gołcza i zarządu głównego OSP GOŁCZA + Krystynę Molenda – od Agnieszki i Wojciecha Nowak + Stanisława Mariannę Królów w 1 r. śm. Janiny Żabickiej – od Marianny Mucha + Władysławę Grojec w 20 r. śm. od syna z rodz.

+ Alfreda Leszka Czesława Annę Janinę Stefana Rusek, Józefę Franciszka Ciułów, Kazimierę Juliana Kuklewicz i dusze czyśćcowe.+ Janinę Stefana Tadeusza BIJAK, Juliannę Michała Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca + Wojciecha Marcelinę Władysława Helenę Baran, Benedykta Marię Piotra Szerszeń.

Godz.11.30 + Stanisława Genowefę MISIEK

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA

Godz.16.00 + Katarzynę KOWALIK

PONIEDZIAŁEK 11 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Barbarę WITEK – od Michała i Justyny Jędrzejczyków z dziećmi

Godz.18.00 + Mateusza MOLENDĘ – od Małgorzaty z dziećmi z Borowej

Godz.18.30 + Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO – od szwagra Wiesława z rodz.

Godz.18.30 + Tomasza WITEK – od Barbary i Józefa Tokarskich ze Skały

WTOREK 12 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Andrzeja Jana Marię Bogusława WŁODARSKICH

Godz.18.00 + Henrykę MUSIAŁ – od rodz. Pawlików

Godz.18.30 + Władysławę Mariana KWIECIEŃ

Godz.18.30 + Zdzisławę PAPAJ – od rodz. Muchów

ŚRODA 13 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Mirosława SEWERYNA – od Alfredy Marzec z rodz.

Godz.18.30 + Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO – od chrześnicy Katarzyny z rodz.

CZWARTEK 14 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Marię Józefa Krystynę Bolesława BIELAŃSKICH, Balbinę Franciszkę KONIECZNYCH

Godz.18.00 + Adama PAŁKĘ w 23 r. śm.

Godz.18.00 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od mamy

PIĄTEK 15  KWIECIEŃ

Godz.17.00 DROGA KRZYŻOWA

Godz.18.00  – Liturgia Wielkiego Piątku

 SOBOTA16  KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Ks. Bpa Tadeusza SZWAGRZYKA, jego rodziców, oraz Annę i Jana DZIEDZICÓW

Godz.18.00 + Marię ROSÓŁ – od siostry Stanisławy

Godz.18.00 + Annę MOLENDA – od Andrzeja I Ireny Józkowicz z Makowa

NIEDZIELA 17 KWIECIEŃ

Godz.06.00 – Za Parafian

Godz.06.00 + Mateusza MOLENDĘ – od pracowników ośrodka zdrowia z Gołczy

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o Boże Błogosławieństwo: – W intencji Eweliny o pomyślne zdanie matury i opiekę MB w dalszym życiu; – W 18 r. ur. Edyty od rodziców i rodzeństwa; – O szczęśliwy przebieg egzaminów maturalnych dla Małgorzaty Kowalskiej; – w 12 r. ur. Weroniki i 16 r. ur. Roksany; – W r. ur. Julii int. od rodziny; – O zdrowie błog. Boże i opiekę MB dla Janusza Kowalczyka od brata z rodz.; O zdrowie i

błogosławieństwo Boże dla Karola Miśka w 28 r. urodzin – od rodziców.

Godz.09.45 + Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO – od siostry Emilii z mężem

Godz.11.30 + Genowefę Stanisława NOWAKÓW, Helenę Stanisława SERWATKÓW, Elżbietę Aleksandra WÓJCICKICH, dziadków Nowaków Serwatków Rusków Żabów – od Zbyszka z żonq

Godz.11.30 + Grzegorza PASICH i Henryka Wąsik

Godz.16.00 + Jana Janinę Franciszka Stanisławę PAWLIK, zm. z rodz. Pawlik

Godz.16.00 + Edwarda Annę WRÓBEL, Jana Józefę KULÓW, Zygmunta Zofię KONIECZNYCH

PONIEDZIAŁEK 18 KWIECIEŃ

Godz.08.00 + Franciszka Józefę Alfreda GROJCÓW, Dziadków Grojców i Raczyńskich

Godz.08.00 + Tomasza WITEK – od Elżbiety i Marka Płoszaj z rodz.

Godz.09.45 + Jacka i Stanisława ŻABA

Godz.09.45 + Jerzego KUCHARSKIEGO – od synowej Joanny z rodz.

Godz.11.30 – O Boże błogosławieństwo dla Franka,

Godz.11.30 + Henrykę MUSIAŁ – od stowarzyszenia MAKOWIANKI

Godz.16.00 + Mariannę Jana KOWALCZYK, Mariana SZWAGRZYKA

Godz.16.00 + Zdzisławę PAPAJ – od Ewy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.