OGŁOSZENIA 10 IV

Niedziela Palmowa 10 IV 2022r. – MĘKI PAŃSKIEJ

1. Dziś przeżywamy Niedzielę  Palmową. Niedzielą Palmową, rozpoczynamy w liturgii Kościoła Wielki Tydzień. Dziś z palmami w rękach wyznajemy wiarę, że Jezus jest obiecanym Mesjaszem.

2. Czas Wielkiego Postu to również czas dzieł miłosierdzia.

3. We wtorek o 19.00 zbiórka dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Z uwagi na Triduum Paschalne obecność obowiązkowa.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Matusiak Mateusz zam. Olkusz i Przybyła Karolina zam. w naszej parafii zap.2. Szymon Pawlik zam. w naszej parafii i Dominika Kobińska zam. W Będzinie zap. 1

5. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę, kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. Serdeczne podziękowania  10 mieszkańcom Sulisławic za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę. Paniom z Przybysławic dziękujemy za porządki na plebanii.

7. Z prac remontowych; Prowadzimy prace wewnątrz starej plebanii. Obecnie skuwane są tynki oraz trwają prace przygotowawcze do wylewki fundamentu. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

8. W intencjach nowych powołań kapłańskich zapraszamy do jednego dnia postu o chlebie i wodzie. Na stoliku z tyłu kościoła jest wystawiona lista, na którą zachęcamy się zapisać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.