TRIDUUM PASCHALNE

TRIDUUM  PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej godz. 18:00. Adoracja do godz. 22:00.

WIELKI PIĄTEK – wznowienie adoracji od 9:00. Jest to czas kiedy każdy wierzący zobowiązany jest do postu ścisłego i wstrzemięźliwości. Droga Krzyżowa o godz. 17:15. O godz. 18:00 – Liturgia Wielkiego Piątku. Po zakończonej liturgii przeniesiemy Najświętszy Sakrament do Grobu Pańskiego; adorować będziemy do (godz.22:00). Podczas ucałowania krzyża będziemy zbierać ofiary na utrzymanie miejsc świętych w Jerozolimie

WIELKA SOBOTA –  poświęcenie pokarmów na stół Wielkanocny rozpocznie się od godz.9:00 i potrwa do godz. 12:00(co pół godziny) Będzie można złożyć ofiarę na remonty w  parafii.

Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz.18:00. Przynieśmy ze sobą świece, które będą nam potrzebne podczas obrzędów chrzcielnych. Cała liturgia rozpocznie się przed kościołem, dlatego prosimy o niewchodzenie do  świątyni.

Za tydzień Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, Msze w naszej parafii są o godz. 6:00 – Rezurekcja, na którą zapraszamy wszystkich parafian: Asystę, Straże Pożarne, Orkiestrę, Panie niosące feretrony; kolejne  Msze o godz. 9:45, 11:30,16:00.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.