OGŁOSZENIA 24 IV

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

24 kwietnia 2022r.

1. Dzisiaj II niedziela wielkanocna, Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

2. W poniedziałek święto św. Marka, ewangelisty, a we wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

3. We wtorek 26.04 o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Matusiak Mateusz zam. Olkusz i Przybyła Karolina zam. w naszej parafii zap.3. Szymon Pawlik zam. w naszej parafii i Dominika Kobińska zam. W Będzinie zap. 2; Cezary Jawor zam. w naszej parafii i Katarzyna Pasich zam. Domaniewice zap. 1

5. Prosimy mieszkańców Sulisławic w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

6. Z prac remontowych; Prowadzimy prace wewnątrz starej plebanii. Obecnie trwają prace przygotowawcze do wylewki fundamentu. Te prace parafia musi pokryć własnych funduszy. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. przyszłą niedzielę rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. popołudniowej

80 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.