OGŁOSZENIA 1 V

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1 MAJ  2022r.

1. Dzisiaj III niedziela wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny.

2. Rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. popołudniowej.

3. We wtorek 3 maja, obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze Św. w naszym kościele 8.00, 9.45, 11.30 i 16.00. W środę wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków

4. 5 Maja (czwartek) o 19.00 odbędzie się próba dla dzieci komunijnych. W piątek 6 maja o 16.30 zapraszamy na odbiór strojów komunijnych.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź z racji I – go piątku od godz. 17.00.

6. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Szymon Pawlik zam. w naszej parafii i Dominika Kobińska zam. W Będzinie zap. 3; Cezary Jawor zam. w naszej parafii i Katarzyna Pasich zam. Domaniewice zap. 2. Dziedzic Piotr zam. w naszej parafii i Agnieszka Orczyk zam. w Wielkanocy zap. 1; Herian Dawid zam. w naszej parafii i Kuś Magdalena zam. w Łobzowie zap. 1

7. Dziękujemy 10-ciu mieszkańcom Sulisławic oraz 5ciu z pozostałych miejscowości za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

8. W sobotę 7-go maja na godz. 14.00 zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza, oraz tych którzy chcą zostać ministrantami.

9. Z prac remontowych; Prowadzimy prace wewnątrz starej plebanii. Te prace parafia musi pokryć własnych funduszy. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

80 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.