OGŁOSZENIA 8 V

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

8 MAJ  2022r.

1. Dzisiaj IV niedziela wielkanocna. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. popołudniowej.

3. Jutro będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

4. W następną niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę powołaniową. Będziemy gościć kleryka naszego Seminarium sosnowieckiego. Jest to czas szczególnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie. Taca przeznaczona będzie na sosnowieckie seminarium.

5. Mamy miesiąc Maj – prace w polu są już zaawansowane. Potrzeba nam prosić Pana Boga oraz Patronki – Pani naszych ziem o obfite plony. Dlatego też prosimy Sołtysów o zgłaszanie terminów poświęceń pól.

6. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się we wtorek oraz czwartek o godz. 19.00

6. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Cezary Jawor zam. w naszej parafii i Katarzyna Pasich zam. Domaniewice zap. 3. Dziedzic Piotr zam. w naszej parafii i Agnieszka Orczyk zam. w Wielkanocy zap. 2; Herian Dawid zam. w naszej parafii i Kuś Magdalena zam. w Łobzowie zap. 2, Paweł Cieśliński zam. w naszej parafii i Agata Kopeć zam. Strzeżów II zap. 1; Wojtal Gracjan zam. w Jeżówce i Winczewska Urszula zam. w naszej parafii zap. 1

7. 4 czerwca organizujemy w naszej parafii Dzień Dziecka w godzinach od 10 do 15.00. Zwracamy się do Wszystkich, którzy mogliby wesprzeć to wydarzenie o pomoc w organizacji i sponsorowaniu. Zapraszamy przedstawicieli KGW, oraz prezesów OSP na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w piątek o godz. 19.00.

8. Serdecznie dziękujemy 24 rodzicom dzieci komunijnych, którzy wyczyścili skarpę przy parkingu oraz posprzątali plac kościelny.

9. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.