OGŁOSZENIA 22 V

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

22 MAJ  2022r.

1. Dzisiaj VI niedziela wielkanocna.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. popołudniowej.

3. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się we poniedziałek, czwartek oraz piątek o godz. 19.00

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Paweł Cieśliński zam. w naszej parafii i Agata Kopeć zam. Strzeżów II zap. 3; Wojtal Gracjan zam. w Jeżówce i Winczewska Urszula zam. w naszej parafii zap. 3. Żaba Kamil zam. w naszej parafii i Skibka Martyna zam. Jaksice zap. 2.

5. 4 czerwca organizujemy w naszej parafii Dzień Dziecka w godzinach od 10 do 15.00. Zwracamy się do Wszystkich, którzy mogliby wesprzeć to wydarzenie o pomoc w organizacji i sponsorowaniu. Wszystkich chętnych do wsparcia naszej inicjatywy zarówno finansowo jak i np. przez upieczenie ciasta zapraszamy do zapisania się w zakrystii po Mszy. Po Mszach zapraszamy dzieci do zakrystii w celu odebrania losów na loterię, gdyż w trakcie Dnia Dziecka będą losowane nagrody. Podczas imprezy będzie można też wesprzeć Mariankę – dziewczynkę cierpiącą na SMA. Składkę będą prowadzić wolontariusze.

6. Dziękujemy pięciu mieszkańcom Adamowic za przygotowanie świątyni na Niedzielę.

7. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana hydraulika za profesjonalny montaż kranu z wodą przy kościele, jak i dwóm osobom za podwyższenie baneru przy bramie na plac kościelny.

8. Dziękujemy strażom z Lgoty, Przybysławic, Sulisławic, Szreniawy i Wierzchowiska za uporządkowanie skarpy.

9. Kółka Różańcowe z Parafii pod przewodnictwem KŻR z Podlesic organizują w II sobotę czerwca (11.06) pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. W programie po drodze zamierzamy odwiedzić grób ks. Kan. Henryka Kościenia w Szczekocinach, oraz nawiedzić sanktuaria: w Św. Annie, Gidlach oraz Dolinę Miłosierdzia a w drodze powrotnej Sanktuarium św. Ojca Pio na Górce Przeprośnej. Zapisy wraz z wpłatą 60zł od osoby możliwe w zakrystii. Planowany wyjazd ok. godz. 7

10. Ofiary na prace przy Starej Plebanii od 23 rodzin z Adamowic zebrano 1590zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.