OGŁOSZENIA 29 V 2022

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

29 MAJ  2022r.

1. Dzisiaj VII niedziela wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2.We wtorek święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe.

3. 4 czerwca organizujemy w naszej parafii Dzień Dziecka w godzinach od 10 do 15.00. Zwracamy się do Wszystkich, którzy mogliby wesprzeć to wydarzenie o pomoc w organizacji i sponsorowaniu. Wszystkich chętnych do wsparcia naszej inicjatywy zarówno finansowo jak i np. przez upieczenie ciasta zapraszamy do zapisania się w zakrystii po Mszy.

Po Mszach zapraszamy dzieci do zakrystii w celu odebrania losów na loterię, gdyż w trakcie Dnia Dziecka będą losowane nagrody.

Ciasta, owoce lub słodycze prosimy dostarczyć w piątek po południu od godz. 15.00 w opakowaniach bezzwrotnych.

Uroczyste rozpoczęcie festynu nastąpi o godz. 10.00. O godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, i 15.00 będą losowane nagrody z fantów, które zabieramy z Mszy Św.

W dniu festynu część parkingu zostanie wyłączona z komunikacji. Prosimy o parkowanie samochodów również przy remizie strażackiej.

Zapraszamy Wszystkich serdecznie; Dzieci, młodzież, rodziców, dziadków. Dla każdego będzie coś atrakcyjnego.

4. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się we wtorek, o godz. 19.00

5. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Żaba Kamil zam. w naszej parafii i Skibka Martyna zam. Jaksice zap. 3. Szaleniec Robert zam. w Miechowie i Olewińska Agnieszka zam. w naszej parafii zap. 1

6. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w związku z Dniem Dziecka. Zapraszamy Przedstawicieli KGW, OSP oraz wszystkich którzy są odpowiedzialni za wykonanie zadania.

7.Dzieci, które uczestniczyły w majówkach i zbierały naklejki, przynoszą plansze we wtorek, a rozstrzygnięcie konkursu i nagrody będą rozdawane w czasie Dnia Dziecka.

8. Kółka Różańcowe z Parafii pod przewodnictwem KŻR z Podlesic organizują w II sobotę czerwca (11.06) pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. W programie po drodze zamierzamy odwiedzić grób ks. Kan. Henryka Kościenia w Szczekocinach, oraz nawiedzić sanktuaria: w Św. Annie, Gidlach oraz Dolinę Miłosierdzia a w drodze powrotnej Sanktuarium św. Ojca Pio na Górce Przeprośnej. Zapisy wraz z wpłatą 60zł od osoby możliwe w zakrystii. Planowany wyjazd ok. godz. 7

9. Ofiary na prace przy Starej Plebanii od 189 rodzin z Wierzchowiska zebrano 12470zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.