INTENCJE 5 – 12 VI

INTENCJE  MSZALNE  5-12 CZERWIEC 2022 r.

NIEDZIELA 5 CZERWIEC

Godz.08.00 – W 40 r. ślubu Doroty i Jana w podzięce zatrzymane Łaski Boże z prośbą o dalsze Błogosławieństwo w życiu

Godz.09.45 + Annę Józefa RUSKÓW i Jana WÓJCIKA

Godz.09.45 + W 35 r. śm. Zdzisława ADAMUSA, jego rodziców Anny i Franciszka i siostry Haliny Bujak

Godz.11.30 + Krzysztofa MISIEK – od żony i dzieci

Godz.15.00 – Poświęcenie Pól WITOWICE

Godz.16.00 + Michała KONIECZNEGO

Godz.17.00 – Poświęcenie Pól PRZYBYSŁAWICE

PONIEDZIAŁEK 6 CZERWIEC

Godz.18.00 + Michała GARNEK – od Heleny Musiał z rodz.

Godz.18.00 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od rodz. Szymczyków i Guzek

Godz.18.30 + Adama JARZYŃSKIEGO – od firmy GUTIMEX ze Swojczan

Godz.18.30 + Stefanię GRZEBIEŃ – od rodz. Kałwów

WTOREK 7 CZERWIEC

Godz.18.00 + Danutę PAŁKA – od córki Teresy z mężem

Godz.18.00 + Wojciecha NOWICKIEGO – od sąsiadów

Godz.18.30 + Tadeusza PALSKIEGO – od siostrzeńca Rafała

Godz.18.30 + Aleksandra WÓJCICKIEGO – od szwagra Andrzeja

ŚRODA 8 CZERWIEC

Godz.18.00 +Andrzeja MORDZIOŁEK – od Stanisławy i Józefa Chowaniec z rodziną

Godz.18.00 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od rodz. Pawlików z Buku

Godz.18.30 + Wiesława PIWOWARCZYKA w 8 r. śm.

Godz.18.30 + Mirosławę BŁAUT – od firmy DOMAGA z Charsznicy

CZWARTEK 9 CZERWIEC

Godz.18.00 + Zofię LISOWSKĄ

Godz.18.00 + Danutę PAŁKA – od Mariana Błaut z rodz.

Godz.18.30 + Adama JARZYŃSKIEGO – od kolegów mechaników i kierowców z pracy PKS Olkusz

Godz.18.30 +  Stefanię GRZEBIEŃ – od rodz. Gajdów

PIĄTEK 10 CZERWEC

Godz.18.00 + Zofię Kazimierza BAZIOR – od wnuczki Jagody

Godz.18.00 + Tadeusza PALSKIEGO – od KGW i Gospodarzy z Sulisławic

Godz.18.30 + Michała GARNEK – od rodz. Garnek ze Swojczan

Godz.18.30 +  Andrzeja MORDZIOŁEK – od Małgorzaty i Roberta Chowaniec z rodz.

SOBOTA 11 CZERWIEC

Godz.14.00 Ślub Winczewska Andżelika Wojtal Gracjan

Godz.18.00 + Teresę Stanisława PIGULAK – od pracowników Szkoły Podstawowej w Toszku

Godz.18.00 + Mirosławę BŁAUT – od swatów Chabów z Podlesic

Godz.18.00 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od rodz. Makowskich

Godz.18.30 + Stanisława MIKUŁĘ w 21 r. śm. od żony i dzieci

Godz.18.30 + Wojciecha NOWICKIEGO – od córki Anety

Godz.18.30 + Stanisława ŻABĘ – od wnuczka Mariusza z rodz.

NIEDZIELA 12 CZERWIEC

Godz.08.00 – W intencji Marianny Surma w 101 rocznicę urodzin – od rodz. Ziołów

Godz.08.00 + Kazimierza PIERSCIONKA, Zofię Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścinków Michalskich i Dusze Czyśćcowe

Godz.08.00 + Zygmunta Wojciecha Annę Eleonorę WRÓBEL, Tadeusza WRÓBLA (więźnia Oświęcimia), Bronisława Leokadię MICYK, Marię GARNEK

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych:  + Alinę Stanisława Sojka + Władysławę Teodora Delow + Bolesława Garus – od siostry Anny z rodz. + Edwarda Kwiatkowskiego w 29 r. śm. Irenę Pałka Jana Czopa z Krakowa + Mariana Władysławę Harabin Mariannę Kazimierza Żabę Józefa Danutę Zdzisława Papaj + Bolesława Garus – od Krystyny Pasich z Zarzecza + Tadeusza Dorozińskiego – od córki z synem + Jadwigę Pasińską, jej rodziców teściów i dziadków + Stanisława Muchę – od uczniów z klasy 7B wraz z wychowawczynią i dyrekcją SP w Charsznicy + Czesława Maślankę – od Grażyny i Henryka Piwowarskich + Krystynę Molenda – od trenera i zawodników klubu sportowego z Przybysławic + Krystynę Molenda – od rodz. Kulerów i Sobotów + Kazimierza Kałwę – od Marzeny Perek z męzem i rodz. + Alfredę Kmita –od całej rodz. Herian + Leszka Dejworek – od Beaty i Pawła Gajos + Stanisława Gwiazdę – od rodz. Jadamus + Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Maj

i Stanisława w 6 r. śm. i zm. z tych rodzin + Stanisława Jucha – od kolegów i koleżanek Mateusza z Podlesic + Annę Jana Żabów, Wiktorię Stanisława Czesława Mariana Zofię Henryka Bolesława Janinę Bałazych, Irenę Pałka + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habryn, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzyne Mikołaja Witosów Elżbietę Szwaja Józefa Grojca + Stanisława Żur w 2 r. śm. od żony Heleny Marcjannę i Władysława Żur – od Heleny + Bogdana Kowalczyka – od wnuka Marcina z rodziną + Bogdana Kowalczyka od Urszuli Tabaki z rodz. + Wita Byczek – od Janusza z rodz.

+ Mateusza Molende od Anny i Piotra Dudek + Helenę Niedziela – od mieszkańców Przybysławic + Mariana Kwiatkowskiego, Zofię Jana Kwiatkowskich, Józefę Franciszka Kałwów, zm. z rodz. Kałwów, Genowefę Jana Ryszarda Sajdak + W int. zm. członkiń KŻR z Lgoty Wlk. od pani Papaj + Alinę Jaros – od Haliny Papaj z rodz. + Leopolda Błauta w r. śm. + Józefę Bolesława Pawła Olewińskich, Stefanię Teresę Franciszka i Augustyna Makowskich, Janinę Edwarda Molendę + Izabelę Stanisławę Józefa Ciułów, Annę Jana Żabów, Wiesława Gajdę. Katarzynę Izydora Mirosławę Pacia, Balbinę Bolesława Chłopków, Juliannę Stanisława Władysława Solanów + Józefa Wójcikowskiego w r. śm. Władysławę Wójcikowską, Łukasza Kołodzieja + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodz i dusze czyśćcowe + Lucynę Podsiadło, Józefa Klyszcz + Henryka Piechulskiego w 18 r. śm. + Stefanię Wandę Słomską zm. z rodz. Dziedziców i Słomskich + Stanisława Nowaka od rodz. Bogaczów + Alinę Jaros – od córki Agaty z rodz. + Juliannę Konieczną – od rodz. Stochlów i Duchów + Krystynę Madej – od rodz. Koniecznych Habryn i Baran + Adama Fira od KGW z Wierzchowiska + Mirosławę Błaut od KŻR z Podlesic + Tadeusza Mąkę + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerzego Maksymiliana Ślisz + Bronisławę i Czesława Nocuń Emilię Jana Garus, Janinę Stanisława Filus.

Godz.11.30 – Pierwsza Komunia Święta

Godz.16.00 + Jana GROJEC, Marię Stefana Leszka GAWŁÓW, Zm. Z rodz. Paneczko, Gaweł Henryka Jana Helenę Grojców

Godz.16.00 + Danutę PAŁKA – od rodz. Patej

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.