INTENCJE 12 – 19 VI

INTENCJE  MSZALNE  12-19 CZERWIEC 2022 r.

NIEDZIELA 12 CZERWIEC

Godz.08.00 – W intencji Marianny Surma w 101 rocznicę urodzin – od rodz. Ziołów

Godz.08.00 + Kazimierza PIERSCIONKA, Zofię Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścinków Michalskich i Dusze Czyśćcowe

Godz.08.00 + Zygmunta Wojciecha Annę Eleonorę WRÓBEL, Tadeusza WRÓBLA (więźnia Oświęcimia), Bronisława Leokadię MICYK, Marię GARNEK

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych:  + Alinę Stanisława Sojka + Władysławę Teodora Delow + Bolesława Garus – od siostry Anny z rodz. + Edwarda Kwiatkowskiego w 29 r. śm. Irenę Pałka Jana Czopa z Krakowa + Mariana Władysławę Harabin Mariannę Kazimierza Żabę Józefa Danutę Zdzisława Papaj + Bolesława Garus – od Krystyny Pasich z Zarzecza + Tadeusza Dorozińskiego – od córki z synem + Jadwigę Pasińską, jej rodziców teściów i dziadków + Stanisława Muchę – od uczniów z klasy 7B wraz z wychowawczynią i dyrekcją SP w Charsznicy + Czesława Maślankę – od Grażyny i Henryka Piwowarskich + Krystynę Molenda – od trenera i zawodników klubu sportowego z Przybysławic + Krystynę Molenda – od rodz. Kulerów i Sobotów + Kazimierza Kałwę – od Marzeny Perek z męzem i rodz. + Alfredę Kmita –od całej rodz. Herian + Leszka Dejworek – od Beaty i Pawła Gajos + Stanisława Gwiazdę – od rodz. Jadamus + Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Maj

i Stanisława w 6 r. śm. i zm. z tych rodzin + Stanisława Jucha – od kolegów i koleżanek Mateusza z Podlesic + Annę Jana Żabów, Wiktorię Stanisława Czesława Mariana Zofię Henryka Bolesława Janinę Bałazych, Irenę Pałka + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habryn, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Gabriela Widachów Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzyne Mikołaja Witosów Elżbietę Szwaja Józefa Grojca + Stanisława Żur w 2 r. śm. od żony Heleny Marcjannę i Władysława Żur – od Heleny + Bogdana Kowalczyka – od wnuka Marcina z rodziną + Bogdana Kowalczyka od Urszuli Tabaki z rodz. + Wita Byczek – od Janusza z rodz.

+ Mateusza Molende od Anny i Piotra Dudek + Helenę Niedziela – od mieszkańców Przybysławic + Mariana Kwiatkowskiego, Zofię Jana Kwiatkowskich, Józefę Franciszka Kałwów, zm. z rodz. Kałwów, Genowefę Jana Ryszarda Sajdak + W int. zm. członkiń KŻR z Lgoty Wlk. od pani Papaj + Alinę Jaros – od Haliny Papaj z rodz. + Leopolda Błauta w r. śm. + Józefę Bolesława Pawła Olewińskich, Stefanię Teresę Franciszka i Augustyna Makowskich, Janinę Edwarda Molendę + Izabelę Stanisławę Józefa Ciułów, Annę Jana Żabów, Wiesława Gajdę. Katarzynę Izydora Mirosławę Pacia, Balbinę Bolesława Chłopków, Juliannę Stanisława Władysława Solanów + Józefa Wójcikowskiego w r. śm. Władysławę Wójcikowską, Łukasza Kołodzieja + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodz i dusze czyśćcowe + Lucynę Podsiadło, Józefa Klyszcz + Henryka Piechulskiego w 18 r. śm. + Stefanię Wandę Słomską zm. z rodz. Dziedziców i Słomskich

+ Stanisława Nowaka od rodz. Bogaczów + Alinę Jaros – od córki Agaty z rodz. + Juliannę Konieczną – od rodz. Stochlów i Duchów + Krystynę Madej – od rodz. Koniecznych Habryn i Baran + Adama Fira od KGW z Wierzchowiska + Mirosławę Błaut od KŻR z Podlesic + Tadeusza Mąkę + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerzego Maksymiliana Ślisz + Bronisławę i Czesława Nocuń Emilię Jana Garus, Janinę Stanisława Filus + W15 r. śm. Józefa Wierciocha, zm. z rodz. Wierciochów i Gbylów. Helenę Bartłomieja, Marię Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Staniaława Szarek, Mariannę Władysława Murowanych, Stanisława Jucha

Godz.11.30 – Pierwsza Komunia Święta

Godz.16.00 + Jana GROJEC, Marię Stefana Leszka GAWŁÓW, Zm. Z rodz. Paneczko, Gaweł Henryka Jana Helenę Grojców

Godz.16.00 + Danutę PAŁKA – od rodz. Patej

PONIEDZIAŁEK 13 CZERWIEC

Godz.13.00 Msza Pogrzebowa Halina NOWAK

Godz.18.00 + Mariannę Antoniego KYZIOŁ, zm. z rodz. Kyziołów Papajów Adamczewskich

Godz.18.00 + Wiesławę BRodziŃSKĄ – od Pawła i Marianny

Godz.18.00 + Stefanię GRZEBIEŃ – od Zofii Barczyk z rodz.

Godz.18.30 + Danutę PAŁKA – od wnuczki Katarzyny z rodz.

Godz.18.30 + Mirosławę BŁAUT – od swatów Krawców ze Swojczan

Godz.18.30 + Tadeusza PALSKIEGO – od rodz. Kurów i Witków z Chliny

WTOREK 14 CZERWIEC

Godz.18.00 + Mirosławę BŁAUT – od wnuczka Łukasza z rodz.

Godz.18.00 + Romana MUCHĘ – od żony

Godz.18.30 + Felicję PERZYŃSKĄ – od syna Krzysztofa z rodz.

Godz.18.30 + Aleksandra WÓJCICKIEGO – od rodz. Kołodziejów

ŚRODA 15 CZERWIEC

Godz.18.00 +Danutę Józefa Romana BYCZEK – od wnuka Łukasza syna Krzysztofa i córki Małgorzaty

Godz.18.00 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od rodz. Gwiazdów

Godz.18.00 + Mirosławę BŁAUT – od Barbary Micyk z rodz.

Godz.18.30 + Konstancję Mieczysława ŻAK, Mieczysława Agnieszkę BŁAUT, Olę BOMBA

Godz.18.30 + Danutę PAŁKA – od siostrzenicy Joanny Madej

Godz.18.30 + Stefanię GRZEBIEŃ – od Grzegorza z Bukowna z rodz.

CZWARTEK 16 CZERWIEC

Godz.08.00 + Alinę Stanisława SOJKA od córki Renaty z rodz.

Godz.08.00 + Juliannę KONIECZNĄ – od syna Mieczysława z rodz.

Godz.09.45 – W 90 r. ur. Marianny Żaby

Godz.09.45 + Edwarda Marcina KOWALIKÓW, zm. z rodz. Kowalik i Robakowskich

Godz.09.45 – W podziękowaniu za otrzymane Łaski Joanny i Czesława oraz Adama Marcina Michała i Karola o zdrowie bł. Boże i opiekę M.B.

Godz.12.00 – Po Procesji + Zofię HABRYN w 19 r śm. Magdalenę Józefa HABRYN, Alfredę Romana PAŁKA, Genowefę Jana CUDAK, Władysławę ŁĄGIEWKA, Eugeniusza Teresę HABRYN, Jadwigę CUDAK

Godz.16.00 + Juliana Jadwigę GARUS, Jana Aleksandrę NOWAK, Wiktorię ADAMUS

Godz.16.00 + Ignacego Kazimierę Bronisławę Zofię Józefa MARCZEWSKICH

PIĄTEK 17 CZERWEC

Godz.18.00 + Danutę PAŁKA – od wnuków Piotra Pauliny Pawła Wojciecha i Pauliny

Godz.18.00 + Tadeusza PALSKIEGO – od rodz. Kwietniów

Godz.18.30 – W 10 r. ślubu Justyny i Adriana i w 9 r. ur. Gabrysi i w 3 r. ur. Leonka

Godz.18.30 +  W intencji Bogu wiadomej.

SOBOTA 18 CZERWIEC

Godz.15.00 – Ślub  Olewińska – Szaleniec

Godz.18.00 + W 10 r. śm. Jana PAŁKI, zm. z rodz. Pałków, Herianów Żaków Kowalczyków Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę

Godz.18.00 + Stanisława ŻABA – od wnuczki Ilony i Moniki z rodz.

Godz.18.30 + Józefę Władysława MISIEK, Salomeę Władysława JANUS – od wnuczki z rodz.

Godz.18.30 + Stanisława SŁOWIŃSKIEGO – od wnuka Karola z Moniką

NIEDZIELA 19 CZERWIEC

Godz.08.00 + W 8 r. śm. brata Edwarda KOBYLEC

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: O zdrowie, bł. i potrzebne Łaski dla Filipa; – W int. KŻR z Lgoty Wlk.; – W intencji mieszkańców: Witowic, Wierzchowiska i Sulisławic o zdrowie, bł. Boże i urodzajne plony; – W 7 r. ur. Marcela; W 55 r. ślubu Jadwigi i Wiesława; w 40 r. ślubu Wiesławy i Józefa Ciępka

Godz.11.30 – Rocznica I Komunii Św. oraz Msza św. na zakończenie ROKU.

Godz.16.00 + Piotra Marię Ryszarda BŁAUTÓW, Mariannę Szczepana ROBAKOWSKICH, Ks. Tadeusza ROBAKOWSKIEGO, Halinę Krzysztofa JĘDRZEJCZYK

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.