OGŁOSZENIA 26 VI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

26 CZERWIEC  2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy Odpust Parafialny.

  • Spowiedź św. w piątek od godz. 17.30

2. Zakupiono 3 zielone ornaty. Składamy podziękowania ks. Grzegorzowi oraz Organizatorom Dnia Dziecka, którzy dokonali tego zakupu. Osoby, które chciałyby ufundować kolejne komplety prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.

3. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński;; Konrad Węgrzynek zam w Wężerowie i Iwona Jedynak zam. w naszej parafii zap. 3; Dawid Przybylski zam. Gorenice i Patrycja Maj zam. w naszej parafii zap. 3; Mateusz Banyś zam. w naszej parafii i Katarzyna Duszyc zam. Czaple Wlk. Zap. 3; Marcin Cielesta zam. Wodacz i Klaudia Dela zam. w naszej parafii zap. 1, Jacek Dziubdziela zam. Jeżówka i Natalia Kyzioł zam. w naszej parafii zap. 1

4.Na naszej stronie parafialnej na FACEBOOK-u pojawiło się wiele fotorelacji z ostatnich wydarzeń z życia naszej Parafii. Osobą odpowiedzialną za przekaz tych wydarzeń jest Natalia Kyzioł – parafialny fotoreporter. Jeżeli w naszych miejscowościach organizowane są wydarzenia społeczno – religijne prosimy o kontakt z p. Natalią tel. 791 532 195

5. Dziękujemy mieszkańcom Sulisławic, Dąbrowca, Szreniawy i  Wierzchowiska za przygotowanie Ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała. W Ich intencji zostanie odprawiona Msza Św. w dniu Odpustu o 11.30. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia tejże uroczystości i jej Oktawy: Orkiestrze, Asyście, Paniom i Dzieciom w strojach ludowych, Dzieciom Komunijnym, Dzieciom Rocznicowym, Druhom z OSP, Młodzieżowej jednostce OSP  oraz Rodzicom

6. W naszym kościele powstał kącik dla dzieci. Jeśli ktoś posiada pluszaki, które chciałby ofiarować, prosimy o ich dostarczenie.

7. Dziękujemy 6 mieszkańcom Adamowic za posprzątanie świątyni oraz otoczenia na Odpust Parafialny.

8. Ofiary na prace przy Starej Plebanii od 62 rodzin z Trzebienic zebrano 3340zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.