OGŁOSZENIA 3 VII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

3 LIPIEC  2022r.

1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła.

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Marcin Cielesta zam. Wodacz i Klaudia Dela zam. w naszej parafii zap. 2, Jacek Dziubdziela zam. Jeżówka i Natalia Kyzioł zam. w naszej parafii zap. 2

3. Składamy podziękowania kilku rodzinom za złożone ofiary na zakup nowych ornatów, które w dalszym ciągu będziemy zakupywać.

4. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia Uroczystości Odpustu Parafialnego: Liturgicznej Służbie Ołtarza, Orkiestrze, Paniom i Dzieciom w strojach ludowych, dzieciom sypiącym kwiatki, Druhom z OSP, Młodzieżowej jednostce OSP oraz Rodzicom i wszystkim Uczestnikom.

5. Dziękujemy Rodzicom dzieci komunijnych i 9ciu osobom z Witowic za zakupienie kwiatów (anturium) . Koszt tego daru wyniósł 1100 zł.

6. Prosimy w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców Podlesic II o posprzątanie kościoła na niedzielę.

7. Życzymy udanych wakacji oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Prosimy pamiętać o niedzielnej Eucharystii również podczas wypoczynku. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.