INTENCJE 10 – 17 VII

INTENCJE  MSZALNE 10–17 LIPIEC 2022 r.

NIEDZIELA 10 LIPIEC

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewiczów

Godz.08.00 + Andrzeja MORDZIOŁEK – od wnuczki Klaudii z rodz.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: Natalię Kazimierza Jana Franciszkę Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Grochowskiego + Bolesława Garus od rodz. Błaut + Stanisława Muchę – od Moniki i Sławomira Knap z dziećmi + Czesława Maślanka – od chrześniaka Tomasza Cencek + Alfredę Kmita – od rodz. Muchów z całą rodzinq + Krystynę Molenda – od rodz. Filusów + Janinę Alfreda Stanisława Juliana Bielachów, Mariannę Duda i Jana Pawlika + Leszka Dejworek – od pracowników firmy WOŁOCH + Stanisława Gwiazda i Mariannę Gwiazda – od rodz. Lipców z Sędziszowa + Stanisława Jucha – od Wspólnoty Świeckiego Karmelu + Bogdana Kowalczyka od prawnuczek Julii i Wiktorii + Wita Byczek – od żony + Wiesława Kwiatkowskiego – od syna Damiana z rodz. + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróbel, zm. z rodz Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich + Bolesława Garus – od rodz. Gajdów z Jangrota + Helenę Niedziela – od Magdaleny i Adama Misiek + Kazimierza Seweryna, Sabinę Oleksego Kuc + W 7 r. śm. Władysława Oleksego i zm. z rodz. Oleksy Królów Błautów + Joannę Michała Gil, rodziców Galickich i Rolków + Ojca Benedykta Karmelity – od świeckiego zakonu karmelitów + Wiesława Jaźwiec, Łukasza Kołodziej, Władysława Józefa Wójcikowskich + Bogusława Marca + Bolesława Garus- od sąsiadów Gajdów i Błasików + Helenę Gawron w 1 r. śm. + Tadeusza Mąkę + Czesława Jędrzejczyka + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filus, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Andrzeja Kucharskiego, Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków + Bogdana Habę, Stefana Stanisława Józefę Haba, Jana Rozalię Piotra Madej + Mirosławę Błaut – od sąsiadów Podsiadło i Maj + Janinę Kowalczyk – od syna Tomasza z rodz. + Przemysława Adamusa, Agnieszkę Jana Kazimierza Bogacz + Bolesława Garus – od chrześnicy Renaty z rodz.  + Stanisława Wójcikowskiego – od mieszkańców z Przybysławic + Antoniego Koniecznego – od żony Anny + Zofię Skowera – od mieszkańców Przybysławic + Halinę Nowak – od mieszkańców Przybysławic + Stanisława Nowak – od żony Leokadii + Adama Firę – od koleżanek z KŻR z Wymysłowa + Krystynę Madej – od syna Pawła z rodz., córki Grażyny dziećmi syna Józefa z rodz. + Juliannę Konieczną – od rodz. Molenda z Wielkanocy + Alinę Jaros – od córki Agnieszki z rodz. + Wiesława Kwiatkowskiego – od Joanny Skóra z rodz. + Zofię Skowera – od Maślanków z Wielkanocy + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerzego Maksymiliana Ślisz. + Andrzeja Kuc w 2 r śm. + Janusza Kaczyńskiego w  1 r. śm. + Beatę Kyzioł – od taty Lucjana + Alinę Jaros – od rodz. Duszów

+ Stanisława Wójcikowskiego – od mieszkańców Przybysławic + Krystynę Madej – od syna Pawła z rodz., córki Grażyny z dziećmi oraz syna Józefa z rodziną.

Godz.09.45 + Felicję PERZYŃSKĄ – od wnuczki Izabeli z rodzinq

Godz.11.30 – Z racji przystąpienia do I Komunii Św. Alana Stachowicz

Godz.16.00 + Stefana Bogdana HABÓW, Józefę Stanisława Habów, Rozalię Jana Madej

PONIEDZIAŁEK 11 LIPIEC

Godz.18.00 + Sławomira MAZURA w 6 r. śm. – od rodziców, Annę Stefana Piotra PALSKICH, Zenona Emilię MAZUR

Godz.18.00 + Stefanię GRZEBIEŃ – od członkiń KŻR z Wierzchowiska

Godz.18.30 + Tadeusza PALSKIEGO – od Barbary Dorozińskiej

Godz.18.30 + Aleksandra WÓJCICKIEGO – od brata z rodz.

WTOREK 12 LIPIEC

Godz.18.00 – W 18 r. ur. Kingi – od babci z rodzicami

Godz.18.30 + Andrzeja MORDZIOŁEK – od wnuczki Sandry z rodz.

ŚRODA 13 LIPIEC

Godz.18.00 + Danutę PAŁKA – od rodz. Błautów i Bombów

Godz.18.30 + Stanisława ŻABĘ – od córki Ewy z rodz.

CZWARTEK 14 LIPIEC

Godz.18.00 + Janusza NOWAKA – od żony i córki z mężem

Godz.18.30 + Alinę JAROS – od męża

PIĄTEK 15 LIPIEC

Godz.16.00 – W 60 r. ur. Andrzeja Józkowicza.

Godz.18.00 + Henrykę i Henryka PEROŃ

Godz.18.30 + Stefanię GRZEBIEŃ – od koleżanek z KGW z Wierzchowiska

SOBOTA 16 LIPIEC  

Godz.18.00 + W 35 r. śm. Anny ŻAK, Zm. z rodz. Kowalczyków, Żaków, Błautów, Pałków, Herianów, Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę, Izabelę Chodkiewicz.

Godz.18.30 + Andrzeja MORDZIOŁEK – od sąsiadów Lewandowskich

NIEDZIELA 17 LIPIEC

Godz.08.00 + Mariannę MENTEL, Adola Julię Henryka Jana Annę i Marię Mentel

Godz.09.45 Msza zbiorowa o bł.Boże: 1. O zdrowie i bł. Boże dla Ani Błaut w 18 r. urodzin. 2. W 1 r. ślubu Katarzyny i Marcina Zwoźniak – od rodziców. 3. W 15 r. urodzin Szymona. 4. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Bartosza w 10 r. ur. i Małgorzaty w 19 r. ur. – od rodziców. 5. W 1 r. ślubu Andżeliki i Daniela. 6. W 1 r. ur. Oliwii Kyzioł – od dziadków. 7. O zdrowie, opiekę M.B. i bł. Boże dla Czesława w 60tąr. Ur. – od zony dzieci i wnuków. 8. W 30 r. ur. Krzysztofa Szarka.

Godz.11.30 + Annę i Krzysztofa Kołodziej

Godz.16.00 – W 50 r. ślubu Marii i Mariana Włodarskich

Godz.17.00 + Msza DĄBROWIEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.