OGŁOSZENIA 24 VII

24 LIPIEC  2022r.

1. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła.

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Habryn Krystian zam. w parafii Jeżówka  i Krajewska Patrycja zam. w naszej parafii zap. 2.

3. Zakupione zostały trzy ornaty w kolorze czerwonym. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na ten cel.

4. Dziękujemy dwóm Panom z Przybysławic za zamontowanie skrzynki na węża przy kościele.

5. Dzisiaj wspomnienie św. Krzysztofa, patrona podróżnych. Po każdej Mszy Św.  pobłogosławimy kierowców oraz pojazdy. Ofiary zbierane przy poświęceniu przeznaczone są na MISJE.

6. Do 8 sierpnia będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt prosimy składać przy domu gospodarczym.

7. Prosimy w sobotę na godz. 9.00 mieszkańców Podlesic II o przygotowanie świątyni i otoczenia na niedzielę.

8. Życzymy udanych wakacji oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Prosimy pamiętać o niedzielnej Eucharystii również podczas wypoczynku. Szczęść Boże!