INTENCJE 7 – 14 VIII

INTENCJE  MSZALNE 7-14 SIERPIEŃ 2022 r.

NIEDZIELA 7 SIERPIEŃ

Godz.08.00 – W 70 r. ur. Stanisława – do MB Nieustającej Pomocy w podzięce za otrzymane Łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia

Godz.09.45 + Henryka KRZYSZTOFORSKIEGO w 6 r. śm, zm. z rodz. Krzysztoforskich i Dynasiów

Godz.09.45 + Henryka PRZYBYŁĘ – od syna Jacka z rodz.

Godz.09.45 + Jana UBYSZ – od chrześniaka Grzegorza z rodz.

Godz.11.30 + Jakuba CHOJNACKIEGO w 7 r. śm.

Godz.11.30 + Stanisława ŁAKSĘ – od rodz. Rosół

Godz.11.30 + Wacława MOLENDĘ – od brata Andrzeja z rodz.

Godz.16.00 + Antoninę Józefa JAROSÓW, Kamila Hata

Godz.16.00 + Stanisława SŁOWIŃSKIEGO – od Danuty i Włodzimierza DUDEK

PONIEDZIAŁEK 8 SIERPIEŃ

Godz.18.00 +  Edmunda MIKUŁĘ w 2 r. śm, Mariannę Franciszka Mikułów

Godz.18.00 + Stanisławę ŻABA – od wnuczka Mariusza z rodz.

Godz.18.30 + Andrzeja MORDZIOŁEK – od rodz. Drożdżów

Godz.18.30 + Stanisława SŁOWIŃSKIEGO – od rodz. Rosołów

WTOREK 9 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od KGW z Wierzchowiska

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od rodz. Kałwa z Miechówki

Godz.18.00 + Marię KURZEJA – od sąsiadów Kwapińskich

Godz.18.30 + Jana KACZYŃSKIEGO – od siostrzenicy Pauliny z mężem Pawłem

Godz.18.30 + Jana UBYSZ – od koleżanek i kolegów z pracy córki Kasi

Godz.18.30 + Henryka PRZYBYŁĘ – od syna Andrzeja z rodzinq

ŚRODA 10 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + W 1 r. ur. Filipa Bąchor – int. od rodziców

Godz.18.00 + W 1 r. ur. Jasia

Godz.18.30 + Wacława MOLENDĘ – od syna Michała z żonq Magdaleną i wnukiem Teosiem

Godz.18.30 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od żony Danuty

Godz.18.30 + Stanisława ŁAKSĘ – od Adama Dziedzic z rodz.

CZWARTEK 11 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Tadeusza PALSKIEGO – od Damiana z Asią

Godz.18.00 + Stanisławę ŻABA – od wnuczka Tomasza z rodz.

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od Marzeny Janik z Grabia

Godz.18.30 + Teresę PIGULAK – od rodz. Waśniowskich

Godz.18.30 + Stanisława SŁOWIŃSKIEGO – od rodz. Dudków z Makowa

Godz.18.30 + Marię KURZEJA – od córki Joanny z dziećmi

PIĄTEK 12 SIERPIEŃ

Godz.16.00  ŚLUB Jedynak – Węgrzynek

Godz.18.00 + Annę Jana ŻAK, Stanisławę Franciszka PEREK – od wnuczki Danuty

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od swata Stanisława z Chełmu

Godz.18.00 + Andrzeja BORGIASZ – od Marii Borgiasz

Godz.18.30 + Jana KACZYŃSKIEGO – od kuzynki Bożeny z rodz.

Godz.18.30 + Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO – od bratanka Adriana z rodz.

Godz.18.30 + Henryka PRZYBYŁĘ – od rodz. Gierlachów

SOBOTA 13 SIERPIEŃ

Godz.15.00 ŚLUB Patrycja Maj – Dawid Przybylski

Godz.18.00 + Jana Marię Mieczysława Agnieszkę BŁAUT, Czesława Irenę PAŁKA, Olę BOMBA

Godz.18.00 + Marię KURZEJA – od Pawła Ogonka

Godz.18.00 + Wacława MOLENDĘ – od rodz. Zając

Godz.18.30 + Stanisława ŁAKSĘ – od rodz. Żabów z Klucz

Godz.18.30 + Stanisławę ŻABĘ – od wnuczki Ilony i Moniki z rodzinami

Godz.18.30 + Juliannę KONIECZNĄ  – od KŻR z Wierzchowiska

NIEDZIELA 14 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Piotra Marię Ryszarda BŁAUT, Szczepana Mariannę ROBAKOWSKICH, ks. Tadeusza ROBAKOWSKIEGO, Halinę Czesława Krzysztofa JĘDRZEJCZYK

Godz.08.00 + Henryka PRZYBYŁĘ – od rodz. Nędzów

Godz.09.45  Msza Zbiorowa za zmarłych: + Teresę Stanisława Łągiewka, Jadwigę Cudak Małgorzatę Leszka Filus, Pawła Biedę, Władysława Witka + Genowefę Zygmunta Janus, Henrykę Kazimierza Midro + Bolesława Garus – od rodz. Bałazy z Wierzchowiska + Stanisława Muchę – od Izabeli i Dariusza Kura z rodz + Czesława Maślankę- od siostry Ireny z mężem i rodz + Krystynę Molenda – od koleżanek i kolegów wnuczki Ewy z restauracji PLANETA + Alfredę Kmita od rodz z Budzynia + Leszka Dejworek – od pracowników firmy WOŁOCH + Stanisława Gwiazdę – od rodz. Żabińskich z Sędziszowa + Annę Jana Żabów, Stanisława Wiktorię Bałazych Stanisławę Witolda Borowińskich, Ks. Władysława Latosa, Ks. Henryka Kościenia Zdzisława Słabonia + Bogdana Kowalczyka od sąsiadów Ziołów + Wita Byczek – od córki z mężem + Wiesława Kwiatkowskiego – od córki Angeliny z rodz. + Helenę Niedziela – od rodz. Błaszkiewicz i Pawlaków + Henryka Piechulskiego, zm. z rodz. Micyk i Piechulskich + W 22 r. śm. Tadeusza Kazimiery Półtorak i ich córki Marysi oraz Władysławę i Stanisława Ciępka + Stanisława w 17 r. śm. Janinę Błaut, zm. z rodz. Głuszków i Błautów. + Stanisława Gwiazdę – od rodz. Palskich i Edwarda Grzebienia + Sławomira Mazura – od chrześnicy Natalii z rodz. + Janinę Kowalczyk – od syna Tomasza ze zmiany III Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Dąbrowy Górniczej + Stanisława Jucha – od siostry Katarzyny z rodz. + Wiesława Kwiatkowskiego – od wujka Zdzisława Zyguły + Alinę Jaros – od syna Piotra z rodz. + Juliannę Konieczną – od KGW z Wierzchowiska + Krystynę Madej od Joanny Madej + Alinę Jaros – od swatów Zofii i Romana Maruszczyk + Adama Firę – od sąsiadów + Stanisława Nowaka – od córki Elżbiety z mężem + Alinę Nowak – od Romana Syguły z żonq + Zofię Skowera – od rodz. Gawronów + Antoniego Koniecznego – od córki Małgorzaty z rodz oraz Siostry Zakonnej Elżbiety + Beatę Kyzioł – od córki Anny z rodz. + Andrzeja Mordziołek – od OSP Przybysławice + Henryka Eugenię Stanisława Błautów + Tadeusza Mąkę + Beatę Kyzioł – od chrześniaka Dawida z rodz. + Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm z tych rodzin i dusze czyśćcowe, + Juliannę Marcinkowską – od KŻR z Wymysłowa + Andrzeja Muchę – od siostry Ewy z synem Arkiem, od chrześniaka Adama z rodz, od pielęgniarek z kardiologii z Zabrza + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerzego Maksymiliana Ślisz + Stanisława Żelaznego w 6 r. śm – od żony Krystyny + Jana Domagałę, Helenę Maksymiliana Olkuśnik + Zdzisława Słaboń w 13 r. śm, Jana Janinę Cencków i Marka Nowaka + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Władysława Murowanych + Romana KOS – od druhów OSP SZRENIAWA + Stanisława Wójcikowskiego – od OSP Przybysławice

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 – W 1 r. ur. Glorii

Godz.14.30 ŚLUB Dela – Cielesta

Godz.16.00 + Zbigniewa Annę HABRYN w 11 r. śm. Wiesława Habryn, Józefa Katarzynę GWIAZDA, Stanisława Aleksandrę KAŁWA, Leszka Irenę GRZEBIELICHOWSKICH, Gustawa CHOJNACKIEGO, Jarosławę Tomasza RYGIEL

Godz.16.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z pracy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.