OGŁOSZENIA 21 VIII

21 SIERPIEŃ  2022r.

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła.

2. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć związek małżeński; Karol Pasternak zam. Dłużec i Gabriela Ciempka zam. w naszej parafii zap. 3; Krystian Bodziach zam. w Będzinie i Karolina Jaźwiec zam. w naszej parafii zap.3

3. W niedzielę 28.08 na Mszy o godz. 11.30 zostaną rozdane książeczki do 9–ciu Pierwszych Piątków Miesiąca dla dzieci komunijnych.

4. Dziękujemy mieszkańcom Wierzchowiska za złożone ofiary, za które parafia zakupiła fioletowe ornaty, oraz trzem osobom za ofiary, za które zakupiony został ornat w kolorze zielonym.

5. W piątek, 26.08 będziemy przeżywać Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu ze względu na uroczystość obowiązek wstrzemięźliwości od spożywania mięsa jest zniesiony.

6. Życzymy udanych wakacji oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Prosimy pamiętać o niedzielnej Eucharystii również podczas wypoczynku. Szczęść Boże!