INTENCJE 4 – 11 IX

INTENCJE  MSZALNE 04-11 WRZESIEŃ 2022 r.

NIEDZIELA 4 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + Michała KONIECZNEGO

Godz.09.45 + W 4 r. śm. Leokadii, Kazimierza, Basi, Marianny i Franciszka NOWAK

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 – W 5 r. ur. Mieszka Żaby

Godz.16.00 + Anetę Małgorzatę PAPAJ w 27 r. śm. Zdzisława PAPAJ w 13 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 5 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława SŁOWIŃSKIEGO – od rodz. Fijor z Sulisławic

Godz.18.00 + Marię KURZEJA – od pracowników firmy SPIŻBUD

Godz.18.00 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od córki Agnieszki z narzeczonym

Godz.18.30 + W 1 r. ś,. Stanisława KASPRZYK i zm. z rodziny – od syna Jana z żonq i wnuczki Agnieszki z mężem

Godz.18.30 + Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO – od Zofii i Pawła Sajdak

Godz.18.30 + Jana CENCEK – od siostrzeńca Tomasza z rodz.

WTOREK 6 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od rodz. Kowalczyk z Lgoty

Godz.18.00 + Wacława MOLENDĘ – od sióstr

Godz.18.30 + Zofię RUP – od córki Elżbiety z rodz.

Godz.18.30 + Stanisława MUCHĘ – od sąsiadów Połeć z Witowic

ŚRODA 7 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od rodz. Głowackich i Stanisławy Białas z Chełmu

Godz.18.00 + Bolesława GARUS – od córki i wnuczka

Godz.18.30 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od syna Marcina z żoną

Godz.18.30 + Andrzeja KUCHARSKIEGO – od chrześniaka Marcina z rodz.

CZWARTEK 8 WRZESIEŃ – ODPUST PARAFIALNY

Godz.08.00 + Marię Jarosława KOWALCZYK, Apolonię i Bolesława KOWALCZYK

Godz.08.00 + Genowefę CUDAK w 50 r. śm. Jana cudak, Zofię HABRYN, Jadwigę Cudak, Anielę GARNEK, Teresę Stanisława ŁĄGIEWKA

Godz.09.45 – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla Nikodema w 2 r. ur – od babci i dziadka

Godz.12.00 SUMA ODPUSTOWA

Godz.16.00 Zdzisława KMITE, Jadwigę Stanisława KMITA, Józefa Jadwigę BIELACH, Zdzisława MUSIAŁ

Godz.16.00 + W 12 r. śm. Adolfa DELI, Anny DELA, Grażynę LATOS, Stanisława DUDKA, Bogdana ŻABĘ, Józefa GAJDĘ

PIĄTEK 9 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Alinę PASIK w 3 r. śm. od syna

Godz.18.00 + Marię KURZEJA – od siostry Lidii z rodziną

Godz.18.30 – W 40 r. ślubu Jolanty i Krzysztofa

SOBOTA 10 WRZESIEŃ

Godz.15.00 ślub Krystian Habryn i Patrycja Krajewska

Godz.18.00 + Weronikę Romanę Stanisława Władysława LIGENZÓW, Elżbietę Józefa NĘDZÓW, Jana KOWALCZYKA

Godz.18.00 + Wacława MOLENDĘ – od rodz. Sikorów z Miechowa

Godz.18.30 + Eugeniusza BARCZYKA, Zofię MENTEL, zm. zrodz. MENTEL, LIGENZÓW, BARCZYKÓW

Godz.18.30 + Stanislawa MUCHĘ – od kolegów i koleżanek córki Kingi z liceum

NIEDZIELA 11 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ

Godz.08.00 + Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO – od chrzestnej matki Danuty

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Cecylię Stefana Byczek + Krystynę Adolfa Więcek – od córki + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronisława Micyk, + Bolesława Garus – od kolegów i koleżanek córki Jolanty z firmy WOLMOT + Stanisława Muchę – od rodz. Mazurkiewicz + Czesława Maślankę – od siostry Aleksandry z rodz. + Krystynę Molenda – od sąsiadów Kucharskich + Stanisława Gwiazdę – od rodz. Nasieków Wolbromia + Bolesława Garus – od siostry Heleny z rodz. + Zygmunta w 16 r. śm. Aleksandra Leopolda Józefę Jana Herian, Józefę Antoniego Władysława Stefana Mentel, Józefa Żabę, Stanisławę Henryka Nowaków, Jana Żaka, Stanisławę Bolesława Szlachtów +  Bogdana Kowalczyk – od druhów OSP Trzebienice + Wita Byczek – od wnuczki Justyny z mężem i córką + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Jedynak + Helenę Niedziela – od syna Andrzeja z żonq i dziećmi + Stanisława Jucha – od siostry Aliny z rodziną + Alinę Jaros – od Marieja Maruszczyk z rodz. + Juliannę Konieczną – od rodz. Majdów i Barczyków + Krystynę Madej – od pracowników przedszkola nr 1 w Wolbromiu + Wiesława Kwiatkowskiego – od swatów Nocoń + Alinę Jaros – od Bożeny i Adama Wróblów + Stanisława Nowaka – od syna Darka z rodz. + Halinę Nowak – od rodz. Wiśniewskich z Podlesic + Zofię Skowera – od dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Gołczy + Antoniego Koniecznego – od synowej Danuty i wnuczki Ewy + Beatę Kyzioł – od córki Pauliny z rodz. + Andrzeja Mordziołek – od Adama Miśka z rodz. + Andrzeja Kowalskiego, Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerego Maksymiliana Ślisz + Andrzeja Muchę – od wójka Jerzego Patej + Tadeusza Mąkę + Andrzeja Muchę – od ciotki Zofii, Elżbiety i Hansa z Niemiec + Romana Kos – od siostrzenicy Weroniki z rodz. + Annę Konieczną – od mieszkańców z Przybysławic + Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysławę Kowalskich Władysława Helenę Zaryckich + Izabelę Henryka Habryn + Mariana Ziołowicza Bogusława Ziołowicza Joannę Władysława Ziołowicz Stanisławę Stanisława Ambrożkiewicz + Mariannę Stefana Woch + Wandę Fijor – od męża + Pawła Kruszak – od rodz. Kabalaków i Czapczyńskich + Zbigniewa Miłek w 16 r. śm. Emilię Miłek Józefę Stanisława Garusów, Stanisławę Miłek + Stafana Błauta Annę Stanisława Garnek, Zofię Zuzannę Widacha, Cecylię Józefa Habryn + Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj, Zm. z tych rodzin + Franciszka w 22 r. śm. Józefy Ciurów Alfreda Janinę Stefana Leszka Rusków + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Jana Domagałę, Helenę Maksymiliana Olkuśnik + Stanisława Krawca.

Godz.11.30 –W intencji Pani Teresy Kuś

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Leokadię Annę Stanisława ROSA, Irene Józefa SOSKA, Rosół Janina Zm. z rodz. Rosów i Sosków

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.