OGŁOSZENIA 4 IX

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

4 WRZESIEŃ 2022r.

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła.

2. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową w naszej Parafii. Msze Święte o godz. 8.00, 9.45, 12.00 – Suma Odpustowa oraz 16.00 Serdecznie zapraszamy na Sumę Odpustową – Asystę, OSP, KGW w strojach ludowych. Po każdej mszy św. poświęcamy ziarno na zasiew.

3. W przyszłą Niedzielę podczas Mszy o 11.30 będziemy modlić się w intencji pani Teresy Kuś – w podziękowaniu za wieloletnią pracę katechetyczną w naszej Parafii. Po Mszy zostaną poświęcone tornistry oraz przybory szkolne dla uczniów klas pierwszych.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć Sakrament Małżeństwa: Gabriela Grojec zam. Zagórzany i Piotr Grojec zam. w naszej parafii zap. 1

5. Na odpust parafialny parafia zakupiła nowe pokrowce na ławki. Koszt tej inwestycji wynosi ponad 13 tys. zł, dlatego w trakcie odpustu i następnych niedziel będą zbierane ofiary przeznaczone na uregulowanie płatności. Za ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

6. Dziękujemy 24 mieszkańcom Makowa za przygotowanie świątyni i otoczenia na Odpust Parafialny.

7. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.