INTENCJE 11 – 18 IX

INTENCJE  MSZALNE 11-18 WRZESIEŃ 2022 r.

NIEDZIELA 11 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ

Godz.08.00 + Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO – od chrzestnej matki Danuty

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Cecylię Stefana Byczek + Krystynę Adolfa Więcek – od córki + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronisława Micyk, + Bolesława Garus – od kolegów i koleżanek córki Jolanty z firmy WOLMOT

+ Stanisława Muchę – od rodz. Mazurkiewicz + Czesława Maślankę – od siostry Aleksandry z rodz. + Krystynę Molenda – od sąsiadów Kucharskich + Stanisława Gwiazdę – od rodz. Nasieków Wolbromia + Bolesława Garus – od siostry Heleny z rodz. + Zygmunta w 16 r. śm., Alfredę Aleksandra Leopolda Józefę Jana Herian, Józefę Antoniego Władysława Stefana Mentel, Józefa Żabę, Stanisławę Henryka Nowaków, Jana Żaka, Stanisławę Bolesława Szlachtów +  Bogdana Kowalczyk – od druhów OSP Trzebienice + Wita Byczek – od wnuczki Justyny z mężem i córką + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Jedynak

+ Helenę Niedziela – od syna Andrzeja z żonq i dziećmi + Stanisława Jucha – od siostry Aliny z rodziną + Alinę Jaros – od Macieja Maruszczyk z rodz. + Juliannę Konieczną – od rodz. Majdów i Barczyków + Krystynę Madej – od pracowników przedszkola nr 1 w Wolbromiu + Wiesława Kwiatkowskiego – od swatów Nocoń + Alinę Jaros – od Bożeny i Adama Wróblów + Stanisława Nowaka – od syna Darka z rodz. + Halinę Nowak – od rodz. Wiśniewskich z Podlesic + Zofię Skowera – od dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Gołczy + Antoniego Koniecznego – od synowej Danuty i wnuczki Ewy + Beatę Kyzioł – od córki Pauliny z rodz. + Andrzeja Mordziołek – od Adama Miśka z rodz. + Andrzeja Kucharskiego, Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerego Maksymiliana Ślisz + Andrzeja Muchę – od wójka Jerzego Patej + Tadeusza Mąkę + Andrzeja Muchę – od ciotki Zofii, Elżbiety i Hansa z Niemiec + Romana Kos – od siostrzenicy Weroniki z rodz. + Annę Konieczną – od mieszkańców z Przybysławic + Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysławę Kowalskich Władysława Helenę Zaryckich + Izabelę Henryka Habryn + Mariana Ziołowicza Bogusława Ziołowicza Joannę Władysława Ziołowicz Stanisławę Stanisława Ambrożkiewicz + Mariannę Stefana Woch + Wandę Fijor – od męża + Pawła Kruszec – od rodz. Kabalaków i Czapczyńskich + Zbigniewa Miłek w 16 r. śm. Emilię Miłek Józefę Stanisława Garusów, Stanisławę Miłek + Stafana Błauta Annę Stanisława Garnek, Zofię Zuzannę Widacha, Cecylię Józefa Habryn + Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj, Zm. z tych rodzin + Franciszka w 22 r. śm. Józefy Ciurów Alfreda Janinę Stefana Leszka Rusków

+ Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Jana Domagałę, Helenę Maksymiliana Olkuśnik + Stanisława Krawca + Stanisława Koniecznego od sąsiadów Jarosów.

Godz.11.30 –W intencji Pani Teresy Kuś

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Leokadię Annę Stanisława ROSA, Irene Józefa SOSKA, Rosół Janina Zm. z rodz. Rosów i Sosków

PONIEDZIAŁEK 12 WRZESIEŃ

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 1 Msza Gregoriańska

Godz.18.00 + W 4 r. śm. Jerzeo KUCHARSKIEGO – od żony

Godz.18.00 + Marię KURZEJA – od mamy Wiesławy

Godz.18.30 + Franciszka Katarzynę Anidę GAWRON, Franciszka Katarzynę Genowefę Wincentego Gertrudę PAPAJ i w 33 r. śm. Mieczysława PAPAJ.

Godz.18.30 + Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO – od Agaty Stemposz z rodziną

Godz.18.30 + Wacława MOLENDĘ – od rodz. Kwietniów

WTOREK 13 WRZESIEŃ

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 2 Msza Gregoriańska

Godz.18.00 + Teresę Wacława MAJ – od chrześnicy z rodz.

Godz.18.00 + Stanisława MUCHĘ – od sqsiadów Kyziołów

Godz.18.30 + Genowefę Jana Zdzisława Jadwigę Mirosława Wiesławę BRODZIŃSKICH

Godz.18.30 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od szwagra Waldemara Bochenek z rodz.

ŚRODA 14 WRZESIEŃ

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 3 Msza Gregoriańska

Godz.18.00 + Helenę Adama LISOWSKICH, Annę Stanisława KURZEJA, Zofię LISOWSKĄ

Godz.18.00 + Jana CENCEK i Zofię – od rodz. Seweryn

Godz.18.30 + Marię KURZEJA

Godz.18.30 + Bolesława GARUS – od siostry Heleny z rodz.

CZWARTEK 15 WRZESIEŃ

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 4 Msza Gregoriańska

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od współpracowników Firmy ZINPLAST

Godz.18.00 + Tomasza WOJCIKOWSKIEGO – od Anny Ciućka z rodz.

Godz.18.30 + Zofię RUP – od córki Ewy z rodz.

Godz.18.30 + Mateusza MOLENDA – od Stanisławy i Jerzego Rusków

PIĄTEK 16 WRZESIEŃ

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 5 Msza Gregoriańska

Godz.18.00 + Stanisława ŁAKSĘ – od rodz. Walczaków z Grabia

Godz.18.00 + Stanisława MUCHĘ – od Grzegorza Bujaka z rodz.

Godz.18.30 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od córki Wioletty z rodz.

Godz.18.30 – W Intencji Bogu wiadomej

SOBOTA 17 WRZESIEŃ

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 6 Msza Gregoriańska

Godz.18.00 + Barbarę Tadeusza BANYŚ, Edwina JARECKIEGO, Walerię Jana BANYŚ Annę Jana ZIOŁO

Godz.18.00 + Bolesława GARUS – od chrześniaka Sylwestra z rodz.

Godz.18.30 + Władysława ŻUR – od syna Leszka z rodz.

Godz.18.30 + Witolda KOWALCZYKA – w 10 r. śm.

NIEDZIELA 18 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 7 Msza Gregoriańska

Godz.08.00 + Stanisława JĘDRZEJCZYKA, Teresę Andrzeja Adama GRZEBIELICHOWSKICH, Stefanię Władysława MADEJ

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – Malwiny i Łukasza Chaba w 15 r. ślubu; – Z okazji urodzin Magdaleny Misiek i Mateusza Misiek; – W 1 r. ur. Marcela; O zdrowie dla Marysi; – Dla Ryszarda z okazji 60 r. urodzin, oraz Natana Igora Aleksandra Kamili, Heleny; W 1 r. ślubu Moniki i Pawła; W 25 r. ślubu Iwony i Sebastiana.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 –  O Zdrowie i bł. Boże dla Ignasia Żaby

Godz.14.00 Ślub Krystian Badzioch & Karolina Jaźwiec

Godz.16.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO, Krystynę Władysława SŁOMSKICH, Józefę Teofila ZIOŁÓW, Stanisławę STACH

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.