OGŁOSZENIA 11 IX

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

11 WRZESIEŃ 2022r.

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła.

2. Dziękujemy mieszkańcom Makowa za przygotowanie świątyni na niedzielę i Odpust Parafialny, podziękowania kierujemy również strażakom z Trzebienic za obcięcie świerków przy starej plebani.

3. Dzisiaj podczas Mszy o 11.30 polecamy naszej modlitwie panią Teresę Kuś. Dziękujemy za wieloletnią pracę katechetyczną w naszej Parafii i życzymy wszelakich Łask Bożych na dalsze lata życia.

4. Następujące osoby mają zamiar zawrzeć Sakrament Małżeństwa: Gabriela Grojec zam. Zagórzany i Piotr Grojec zam. w naszej parafii zap. 2

5. Na odpust parafialny parafia zakupiła nowe pokrowce na ławki. Koszt tej inwestycji wynosi ponad 13 tys. zł, dlatego w trakcie następnych niedziel będą zbierane ofiary przeznaczone na uregulowanie płatności. Składka na ten cel zebrana w trakcie Odpustu wyniosła 2445 zł. Za ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

6. Dziękujemy wszystkim Parafianom za udział w Odpuście. Szczególne podziękowania za udział w Sumie Odpustowej kierujemy do Ministrantów, Pań w strojach ludowych oraz Reprezentacji OSP z Lgoty Wlk. oraz Przybysławic.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

8. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.