OGŁOSZENIA 2 X

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

2 PAŹDZIERNIK 2022r.

1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła.

2.Bardzo prosimy mieszkańców Trzebienic o posprzątanie świątyni i otoczenia w sobotę na godz. 09.00.

3. 7 października przypada 14 rocznica śmierci pierwszego Bpa Sosnowieckiego Adama Śmigielskiego. Polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu.

4.Rozpoczynamy Październik. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni w niedziele po Mszy o 16.00 a w dni powszednie zapraszamy na godz. 18.00.

5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.00.  Wyjazd do chorych odbędzie się w piątek od godz. 09.00. Prosimy o zgłaszanie chorych oraz potrzebujących.

6. W naszej Parafii 13-go i 14-go października odbędzie się Peregrynacja Papieskiego Krzyża Świętego.  Pierwszego dnia przywitanie krzyża nastąpi ok. godz. 17.00. Pożegnanie planowane jest w piątek o godz. 15.00. Szczegółowy plan peregrynacji ogłosimy za tydzień.

7. Prosimy dzieci i młodzież o zrobienie różańców na konkurs.

8. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.