INTENCJE 9 – 16 X

INTENCJE  MSZALNE  9-16 PAŹDZIERNIK 2022 r.

NIEDZIELA 9 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 28 Msza Gregoriańska

Godz.08.00 + Stanisławę Katarzynę Bronisława PŁOSZAJ Jana Zofię Helenę Władysławę Antoniego KYZIOŁÓW, Annę Józefa WITKÓW

Godz.08.00 + Adrzeja KUCHARSKIEGO – od swatowej Janiny

Godz.09.45 + W intencji wszystkich KŻR z naszej Parafii

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za zmarłych + Kazimierza Koniecznego w 25 r. śm. + Bolesława Garus – od Jacka i Danuty Żabczyńskich z dziećmi + Andrzeja Muchę – od brata Piotra z rodz. + Stanisława Muchę – od Teodozji z synem + Elżbietę Ciuła – od rodz. Gajdów i Błasików + Czesława Maślankę – od rodz. Czerwików + Krystynę Molenda – od KŻR z przybysławic + Tadeusza Mąkę + Stanisława Gwiazdę – od współpracowników syna Adama z działu kontroli jakości + Bogdana Kowalczyka – od brata Henryka z żonq Marią i rodziną + Wita Byczek – od wnuka Augustyna z żoną + Wiesława Kwiatkowskiego – od Krzysztofa Grabowskiego z rodz. + Helenę Niedziela – od syna Andrzeja z żoną i dziećmi + Alinę Jaros – od koleżanek z KŻR z Wymysłowa + Krystynę Madej – od rodz. Sikorskich + Elżbietę Ciuła – od rodz. Kwiatkowskich

+ Stanisława Nowaka – od wnuczki Agnieszki z rodz. + Zofię Skowera – od rodz. Żabów i Krzysztoforskich z Gołczy + Antoniego Koniecznego – od Mirosławy z rodz. + Beatę Kyzioł – od Marii Chaba + Annę Jaźwiec w rocznicę śm. Wiesława Jaźwiec, Łukasza Kołodziej, Władysławę Józefa Wójcikowskich + Andrzeja Mucha – od brata Pawła z rodz. + Romana Kosa – od rodz. Pierścionków + Annę Konieczną – od rodz. Mordziołek + Pawła Kruszec – od rodziców z uczniami klasy 8B wraz z Wychowawczynią + Teresę Stanisz w 2 r. śm. + Stanisława Koniecznego – od wnuczek Justyny i Moniki + Helenę Jana Grojec, Janinę Stefana Nasiek + Henryka Eugenię Stanisława Błautów Zofię Aleksandrę Piotra Filusów zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Danutę Patej – od koleżanek i kolegów z OSP z Przybysławic + Danutę Patej – od Mirosława i Bożeny Siborów z Łobzowa + Czesława w 25 r. śm. Bronisławę Nocuń, Emilię Jana Garusów Janinę Stanisława Filusów, Jerzego Imielskiego + W 20 r. śm. Henryka Dzieży, ks. Kazimierza Jadwigę Jana Dzieżów, Janinę Stanisława Pasików + Za Bpa Adama Śmigielskiego + Elżbietę Ciuła i Józefa Franciszka Kałwa Mariana Kwiatkowskiego Zofię Jana Kwiatkowskich + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Katarzynę Józefa Habryn, zm. z rodz. Habrynów, Stanisławę Jana Długaj zm. z rodz. Długajów i Adamczyków + Wojciecha Wróbel – od rodziców + Józefa Ruska – od żony Teresy Rusek + Elżbietę Ciuła – od Ewy Herian z rodz.

Godz.11.30 + Za Parafian

Godz.16.00 + Leonarda KOWALCZYKA w 4 r. śm.

Godz.16.30 – NABOŻEŃSTWO

PONIEDZIAŁEK 10 PAŹDZIERNIK

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 29 Msza Gregoriańska.

Godz.17.30 + Czesława Stanisławę Jerzego Krzysztofa Stefana Macieja Jarosława Dorotę KRZYSZTOFORSKICH, Łukasza SŁABONIA Grzegorza PIĘTA Mariannę Lucjana DUDEK

Godz.17.30 + Alfredę KMITA – od chrześnicy Wandy z rodz. i rodz. Kołodziej

Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO

Godz.18.30 + Julię KOWALSKĄ – od córki z rodz.

WTOREK 11 PAŹDZIERNIK

Godz.07.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – 30 Msza Gregoriańska

Godz.17.30 + Danutę i Emila PAŁKA

Godz.17.30 + Alfredę HERIAN – od wnuka Tomka

Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO

Godz.18.30 + Stanisława GRZEBINOGA – od rodz. Grzebinoga

Godz.18.30 + Stanisława GWIAZDĘ – od pracowników działów TK, TT, TC, BHP z FTT

ŚRODA 12 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Władysławę Stanisława Jana Adama Grażynę JĘDRZEJCZYKÓW, Genowefę Stanisława Andrzeja MICYKÓW

Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO

Godz.18.30 + Czesława MAŚLANKĘ – od rodz. Dziedzic z Krakowa

CZWARTEK 13 PAŹDZIERNIK

Godz.18.00 + W int. Diecezji oraz Parafii

Godz.18.00 + Alfredę KOŁODZIEJ – od córki Marianny z mężem Andrzejem

Godz.18.00 + Krystynę KNAP – od syna Jarosława z rodz.

PIĄTEK 14 PAŹDZIERNIK

Godz.09.00 + Juliannę MARCINKOWSKĄ – od sqsiadów

Godz.09.00 + Stanisława NOWAKA – od Ewy i Krzysztofa Leja

Godz.12.00 + Juliannę KONIECZNĄ – od sąsiadów Madejów Rachwałów i Papajów

Godz.12.00 + Alfredę HERIAN – od wnuczki Oli

Godz.18.00 + Halinę Nowak – od męża

Godz.18.00 + Stanisława GWIAZDĘ – od pracowników Urzędu Pocztowego w Wolbromiu

Godz.18.00 + Zofię SKOWERA – od wnuczki Iwony z mężem Michaelem oraz Barbarą

SOBOTA 15 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Stanisława ŻABĘ w rocznicę śm.

Godz.17.30 + Krystynę MADEJ – od Zofii i Zbigniewa Cichoń

Godz.18.00 – NABOŻEŃSTWO

Godz.18.30 + Andrzeja KUCHARSKIEGO – od Oli i Zdzisława z rodz.

Godz.18.30 + Adama FIRA – od pracowników firmy BUDMAX

NIEDZIELA 16 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Michała KONIECZNEGO

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o Zdrowie i bł. Boże: – Jakuba Kordaszewskiego z okazji 1 r. urodzin – O zdrowie dla Marysi, – O zdrowie i bł. Boże dla członkiń KŻR z Podlesic; – O zdrowie, bł. Boże dla Julii i Pawła, Rodziców i najbliższej rodziny

Godz.11.30 + Za Parafian

Godz.14.30 MAKÓW – W intencji KŻR i mieszkańców wsi Maków.

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA, Władysławę Stanisława Józkowicz

Godz.16.30 – NABOŻEŃSTWO

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.