OGŁOSZENIA 9 X

09 PAŹDZIERNIK 2022r.

1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła.

2. W przyszłą niedzielę 16 X po Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do Męskiego Koła Żywego Różańca w zakrystii po Mszy.

4. Przeżywamy miesiąc Październik. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni w niedziele po Mszy o 16.00 a w dni powszednie zapraszamy na godz. 18.00.

5. W sobotę 15 X  o godz. 14.00 odbędzie się zbiórka dla ministrantów lektorów oraz kandydatów do LSO.

6. Dziękujemy 8-miu mieszkańcom Trzebienic za posprzątanie naszej świątyni.

7. W naszej Parafii 13-go i 14-go października odbędzie się Peregrynacja Papieskiego Krzyża Świętego.  Pierwszego dnia przywitanie krzyża nastąpi ok. godz. 17.00. Pożegnanie planowane jest w piątek o godz. 15.00. Szczegółowy program jest wywieszony w gablocie oraz Internecie.

8. Serdeczne podziękowania składamy dla mieszkańców Witowic. Od 51 rodzin zebrano 3760zł.

Za prace i materiały przy starej plebanii zapłacono 12 tys. złotych.

9. W sobotę do parafii przywieziono nowy Krzyż Misyjny. Koszt prac wyniósł 1000 złotych.

10. Prosimy dzieci i młodzież o zrobienie różańców na konkurs.

11. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!