OGŁOSZENIA 16 X

16 PAŹDZIERNIK 2022r.

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła.

2. Dziś przeżywamy 22 Dzień Papieski „Blask Prawdy”. Przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Po Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do Męskiego Koła Żywego Różańca w zakrystii po Mszy.

5. Przeżywamy miesiąc Październik. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni w niedziele po Mszy o 16.00 a w dni powszednie zapraszamy na godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla nowych Kół Żywego Różańca.

7.  Bardzo prosimy mieszkańców Trzebienic w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie naszej świątyni i otoczenia.

8. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i aktywny udział w Peregrynacji Krzyża Papieskiego i relikwii św. Jana Pawła II.

9. Tydzień misyjny rozpoczyna się 23 października. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

10. Za tydzień wolontariusze będą zbierać datki do puszek przeznaczona na leczenie oraz kosztowną rehabilitację 16-letniej Magdaleny Ambrozik, która urodziła się z porażeniem mózgowym i porusza się na wózku.

11. Prosimy dzieci i młodzież o zrobienie różańców na konkurs.

12. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!