23 PAŹDZIERNIK 2022r.

1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła.

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

3. Dzisiaj po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla nowych Kół Żywego Różańca. Są to: Róża Rodziców dzieci komunijnych „ Dzieci z Fatimy”

oraz męska Róża św. Ojca Pio.

4. Dziękujemy Kołu Żywego Różańca z Podlesic – Wygoda oraz Gajówki za ofiarę za którą zostały zakupione 3 ornaty kapa oraz welon.

W sumie parafia zakupiła 20 ornatów kapę oraz welon, co kosztowało 5100 złotych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg Zapłać.

5. Przeżywamy miesiąc Październik. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni w niedziele po Mszy o 16.00 a w dni powszednie zapraszamy na godz. 18.00.

6. Za tydzień prosimy dzieci o przyniesienie plansz różańcowych podpisanych imieniem nazwiskiem oraz wiekiem dziecka. W poniedziałek po Mszy o 18.30 nastąpi ogłoszenie, kto pojedzie na wycieczkę do Krakowa, a kto otrzyma upominek.

7.  Dziękujemy 5 mieszkańcom Trzebienic za przygotowanie kościoła na Niedzielę.

8. Dziś wolontariusze zbierają datki do puszek przeznaczone na leczenie oraz kosztowną rehabilitację 16-letniej Magdaleny Ambrozik, która urodziła się z porażeniem mózgowym i porusza się na wózku.

9. 6 listopada zostaną rozdane upominki dla wszystkich, którzy wykonali różańce.

10. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziny z Podlesic II za kwiaty do świątyni.

11. Kartki z wypominkami można składać w kancelarii lub zakrystii.

12. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!