INTENCJE 6 – 13 XI

INTENCJE  MSZALNE 6-13 LISTOPAD 2022 r.

NIEDZIELA 6 LISTOPAD

Godz.08.00 + Zofię Piotra ojca Piotra syna brata Edwarda KOBYLEC Stanisławę Rafała KARPIŃSKICH

Godz.09.45 + Janine Stefana Tadeusza BIJAK, Juliannę Michała Jadwigę MUSIAŁ, Henrykę SKÓRA

Godz.11.30 – W intencji Ks. Proboszcza z okazji 60 rocznicy urodzin

Godz.16.00 + Za zm. z rodz. ŁAKSÓW i KOWALCZYKÓW

PONIEDZIAŁEK 7 LISTOPAD

Godz.16.00 + Jana FIRĘ od Agnieszki i Tomasza Firów z dziećmi

Godz.16.00 + Juliannę MARCINKOWSKĄ – od wnuczki Agnieszki z dziećmi

Godz.16.00 + Stanisława GWIAZDE – od Haliny i Stanisława Kowalczyk

Godz.16.30 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od sąsiadów Kołodziej

Godz.16.30 + Zofię MARCINKOWSKĄ – od wnuczki Reginy z mężem Sławomirem

Godz.16.30 + Juliannę KONIECZNĄ – od wnuczka Krystiana z Kasią

WTOREK 8 LISTOPAD

Godz.16.00 + Wacława MOLENDĘ – od Barbary i Stanisława Majcher z rodz.

Godz.16.00 + Adama FIRA – od rodz. Skrupków i Duchów

Godz.16.30 + Marię KURZEJA – od Marzeny i Weroniki Kiwior

Godz.16.30 + Stanisława NOWAKA – od swatki Krystyny

ŚRODA 9 LISTOPAD

Godz.16.00 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od Piotra i Kazimiery z rodz.

Godz.16.30 + Andrzeja KUCHARSKIEGO – od Syna z rodz.

CZWARTEK 10 LISTOPAD

Godz.16.00 + Wacława MOLENDĘ – od rodz. Paluch

Godz.16.00 + Halinę NOWAK – od córki Anny

Godz.16.30 + Alfredę KMITA – od wnuczek Magdaleny i Eweliny z rodzinami

Godz.16.30 + Zofię SKOWERA – od wnuczki Marzeny z mężem Michałem

PIĄTEK 11 LISTOPAD

Godz.08.00 + Józefa Irenę SOSKÓW, Zm. z rodz. Wróblów i Sosków

Godz.08.00 + Stanisława GWIAZDĘ – od rodz. Hatów i Czarnieckich

Godz.09.45 + Mariannę Antoniego KYZIOŁ, zm. z rodz. Kyzioł, Papaj, Adamczewskich

Godz.09.45 + Juliannę KONIECZNĄ – od wnuczka Kamila z rodz.

Godz.11.30 + Bogusława NĘDZĘ

Godz.11.30 – Msza w int. Ojczyzny

Godz.16.00 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od rodz. Domagała

SOBOTA 12 LISTOPAD

Godz.16.00 + Balbinę SZCZEPKA w 7 r. śm. Romana SZCZEPKA, Annę Jana CZAPNIK, Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO, Danutę IWASYK

Godz.16.00 + Adama FIRA – od całej rodziny i bliskich z Olkusza

Godz.16.30 + W 2 r. śm. Krzysztofa MISIEK, Józefę Władysława Misiek – od żony z rodz.

Godz.16.30 + Stanisława NOWAKA – od rodz. Krzysztoforskich z Krościenka N/Dunajcem

NIEDZIELA 13 LISTOPAD

Godz.08.00 + Stanisława ROMANEK – od żony Wiesławy i córki Marty z rodz.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: Stefana Cecylię Byczek + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Skórów + Czesława Maślanka – od kuzynki Jadwigi z rodz. + Andrzeja Sztandera + Bolesława Garus od siostry Heleny Żur z rodz. + Wita Byczek – od wnuka Dominika z żoną i dziećmi  + Adama Gawrona – od szwagra Mirosława z żoną Czesława Maślanka – od rodz. z Kamienicy + Wiesława Kwiatkowskiego – od sąsiadów Błautów + Alinę Jaros – od sqsiadów Koniecznych z całą rodziną + Stanisława Nowaka – od wnuka Norberta z rodz. + Zofię Skowera – od rodz. Ziębów + Tadeusza Mąkę + Antoniego Koniecznego – od Elżbiety z rodz. + Beatę Kyzioł – od Edyty Karolczyk z rodz. + Kazimierza Muchę – od całej rodziny w 4 r. śm. + Henrykę Aleksego Zbigniewa Musiał + Andrzeja Muchę – od ciotki Marianny Grządziel z Sosnowca + Romana Kos – od rodz. Magielskich + Annę Konieczną – od Aleksandra i Jana Koniecznych + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich i Dusze Czyśćcowe + Andrzeja Muchę – od wujka Stanisława Patej z Mysłowic + Stanisława Koniecznego – od Druhen i Druhów OSP Sulisławice + Za zmarłe członkinie KŻR z Podlesic + Danutę Patej – od KGW z Wierzchowiska + Wojciecha Wróbla – od braci Pawła i Marcina + Józefa Rusek – od córki Bożeny Kulki z mężem + Stanisława Koniecznego + Danutę Patej – od pracowników i dyr. Szkoły Podstawowej w Dłużcu + Elżbiety Ciuła – od stryjenki Marianny Żaba z rodz. + Mirosławę Błaut , Katarzynę Tadeusza Sosków Pelagię Tadeusza Żebro, Genowefę Stanisława Habę , w 2 r. śm. Wita Kurczek + Stanisława Ciaska, Józefa Samka,  Stanisława Najder + Alinę Jaros- o komisji międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie + Stanisława Słowińskiego – od rodz. Słomka + Zofię Adolfa Mentlów – od wnuczka Jacka z rodz. + Helenę Mikuła – od OSP z Makowa

 + Grażynę Sajdak – od chrześnicy Joanny kuzynów Sławomira i Mariusza + Zofię Micyk w 2 r. śm. + Marię Błaut- od Doroty i Mirosława Rusek oraz Łukasza Rusek z rodz. +  Bronisławę Franciszka Marię Mariannę Janinę Bielachów + Józefa Haberkę + Mariana Palskiego, Józefa Katarzynę Fira, Jana Fira + Olimpię Kazimierza Kałwa, Antoniego Mariannę Kaczmarczyk, Marka Kowala + Edwarda Wójcika, Władysławę Stanisława Tkaczyk Józefa Koniecznego + Jana Marię Kmitów, Stanisławę Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin + Mariana Józefę Bogusława Grojec, Tadeusza Tabaka + Edwarda Wójcika, Władysławę Stanisława Tkaczyków, Józefa Koniecznego + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedzielów + Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków, Jana Mariannę Dubielak, Anielę Franciszka Krystynę Dejworek, Teresę Jaźwiec + Waldemara Kapuścińskiego Andrzeja Irenę Jerzego Kucharskich, Marię Wincentego Byczków + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja Józefa Grojca i Dusze Czyśćcowe + Andrzeja Kuc, Jana Kaczyńskiego + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich, Helenę Krotlińską, Mariana Lewandowskiego + Józefa Haberkę Marię Sikora, Annę Jana Kuś + Helenę Bartłomieja Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Władysława Murowanych + Adama Gawrona – od teściowej Emilii Kowalskiej + Adama Mieczysławę Andrzeja Wiesława Wiesławę Karola Alfredę Jareckich Stanisławę Moiczek w 13 r. śm. Zdzisłwa Cecylię Stanisława Ptasińskich + Annę Kazimierza Zofię Zuzannę Widachów.

Godz.11.30 – O powrót do zdrowia i bł. Boże dla Joanny, oraz opiekę M.B. na każdy dzień życia.

Godz.16.00 + Stanisława i Alinę SOJKA – od wnuków i Prawnuków

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.