OGŁOSZENIA 6 XI

6 listopad 2022r.

1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła.

Od środy Msze Św. w dni powszednie o 16.00 i 16.30.

2. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w organizację Mszy na cmentarzu: Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz Orkiestrze.

3. Od następnej Niedzieli będą czytane wypominki 15 minut przed Eucharystią. Prosimy o uważne wysłuchanie i w razie pomyłek ich zgłoszenie.

4. W dniu 11 listopada 2022 r. obowiązuje dyspensa ks. Biskupa od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i innych form pokuty. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.  W tym dniu w naszej Parafii jak co roku Msze Św. jak w każdą Niedzielę: 08.00, 09.45, 11.30 oraz 16.00.

5. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym przypada na 13 listopada. Tego dnia zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

6. W następną niedzielę po Mszy o 11.30 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

7. Podziękowania kierujemy dla Pani Teresy Kuś za ufundowanie kompletu obrusów na wszystkie ołtarze.

8. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do kolejnej – drugiej Męskiej Róży

Różańcowej.

9.Bardzo prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Lgoty Wlk. o posprzątanie świątyni i otoczenia na Niedzielę.

10. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!