INTENCJE 13 – 20 XI

INTENCJE  MSZALNE 13-20 LISTOPAD 2022 r.

NIEDZIELA 13 LISTOPAD

Godz.08.00 + Stanisława ROMANEK – od żony Wiesławy i córki Marty z rodz.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: Stefana Cecylię Byczek + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Skórów + Czesława Maślanka – od kuzynki Jadwigi z rodz. + Andrzeja Sztandera + Bolesława Garus od siostry Heleny Żur z rodz. + Wita Byczek – od wnuka Dominika z żoną i dziećmi  + Adama Gawrona – od szwagra Mirosława z żoną Czesława Maślanka – od rodz. z Kamienicy + Wiesława Kwiatkowskiego – od sąsiadów Błautów + Alinę Jaros – od sqsiadów Koniecznych z całą rodziną + Stanisława Nowaka – od wnuka Norberta z rodz. + Zofię Skowera – od rodz. Ziębów + Tadeusza Mąkę + Antoniego Koniecznego – od Elżbiety z rodz. + Beatę Kyzioł – od Edyty Karolczyk z rodz. + Kazimierza Muchę – od całej rodziny w 4 r. śm. + Henrykę Aleksego Zbigniewa Musiał + Andrzeja Muchę – od ciotki Marianny Grządziel z Sosnowca + Romana Kos – od rodz. Magielskich + Annę Konieczną – od Aleksandra i Jana Koniecznych + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich i Dusze Czyśćcowe + Andrzeja Muchę – od wujka Stanisława Patej z Mysłowic + Stanisława Koniecznego – od Druhen i Druhów OSP Sulisławice + Za zmarłe członkinie KŻR z Podlesic + Danutę Patej – od KGW z Wierzchowiska + Wojciecha Wróbla – od braci Pawła i Marcina + Józefa Rusek – od córki Bożeny Kulki z mężem + Danutę Patej – od pracowników i dyr. Szkoły Podstawowej w Dłużcu + Elżbietę Ciuła – od stryjenki Marianny Żaba z rodz. + Mirosławę Błaut , Katarzynę Tadeusza Sosków Pelagię Tadeusza Żebro, Genowefę Stanisława Habę , w 2 r. śm. Wita Kurczek + Stanisława Ciaska, Józefa Samka,  Stanisława Najder + Alinę Jaros- od komisji międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie + Stanisława Słowińskiego – od rodz. Słomka + Zofię Adolfa Mentlów – od wnuczka Jacka z rodz. + Helenę Mikuła – od OSP z Makowa+ Grażynę Sajdak – od chrześnicy Joanny kuzynów Sławomira i Mariusza + Zofię Micyk w 2 r. śm. + Marię Błaut- od Doroty i Mirosława Rusek oraz Łukasza Rusek z rodz. +  Bronisławę Franciszka Marię Mariannę Janinę Bielachów + Józefa Haberkę + Mariana Palskiego, Józefa Katarzynę Fira, Jana Fira + Olimpię Kazimierza Kałwa, Antoniego Mariannę Kaczmarczyk, Marka Kowala + Edwarda Wójcika, Władysławę Stanisława Tkaczyk Józefa Koniecznego + Jana Marię Kmitów, Stanisławę Władysława Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin + Mariana Józefę Bogusława Grojec, Tadeusza Tabaka + Edwarda Wójcika, Władysławę Stanisława Tkaczyków, Józefa Koniecznego + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedzielów + Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków, Jana Mariannę Dubielak, Anielę Franciszka Krystynę Dejworek, Teresę Jaźwiec

+ Waldemara Kapuścińskiego Andrzeja Irenę Jerzego Kucharskich, Marię Wincentego Byczków + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja Józefa Grojca i Dusze Czyśćcowe + Andrzeja Kuc, Jana Kaczyńskiego + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich, Helenę Krotlińską, Mariana Lewandowskiego + Józefa Haberkę Marię Sikora, Annę Jana Kuś + Helenę Bartłomieja Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Władysława Murowanych + Adama Gawrona – od teściowej Emilii Kowalskiej + Adama Mieczysławę Andrzeja Wiesława Wiesławę Karola Alfredę Jareckich Stanisławę Moiczek w 13 r. śm. Zdzisława Cecylię Stanisława Ptasińskich + Annę Kazimierza Zofię Zuzannę Widachów + Stanisława Rachwał, zm. z rodz. Rodziny Rachwał, Chaba, Żaba i dusze czyśćcowe.

Godz.11.30 – O powrót do zdrowia i bł. Boże dla Joanny, oraz opiekę M.B. na każdy dzień życia.

Godz.11.30  – Za Parafian

Godz.16.00 + Stanisława i Alinę SOJKA – od wnuków i Prawnuków

PONIEDZIAŁEK 14 LISTOPAD

Godz.16.00 + Annę dziedzic i jej rodziców + Franciszka i Magdalenę

Godz.16.00 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od rodz. Bałazych

Godz.16.00 + Stanisława NOWAKA – od Marzeny i Iwony z rodzinami

Godz.16.30 + Irenę Czesława Jacka PAŁKĘ – od Magdaleny i Doroty

Godz.16.30 + Stanisława GWIAZDĘ – od sąsiadów Chojnackich i Zabłockich

Godz.16.30 + Halinę NOWAK – od córki Anny

WTOREK 15 LISTOPAD

Godz.16.00 + W 1 r. śm. Augustyna OLEWIŃSKIEGO, Danutę i Bronisława OLEWIŃSKICH

Godz.16.00 + Zofię SKOWERA – od wnuczki Moniki

Godz.16.30 + Romana KOS – od ciotki Marii z rodz.

Godz.16.30 + Annę KONIECZNĄ – od syna Romana

ŚRODA 16 LISTOPAD

Godz.16.00 + Annę Władysława PANDEL, Annę Tadeusza KUBIK – od rodz. Kubik

Godz.16.30 + Wacława MOLENDA – od współpracowników z byłej Stadniny Koni TRZEBIENICE

CZWARTEK 17 LISTOPAD

Godz.16.00 + Alfredę Kmita – od wnuczka Szymka z Agnieszką i dziećmi

Godz.16.00 + Annę KONIECZNĄ – od córki Ewy z mężem

Godz.16.30 + Andrzeja KUCHARSKIEGO – od rodz. Byczków

Godz.16.30 + Zofię ADAMUS – od córki Doroty mężem Krzysztofem, oraz wnuczek Eweliny i Justyny.

PIĄTEK 18 LISTOPAD

Godz.16.00 + W 9 r. śm. Danuty Józefa Romana BYCZEK – od syna Krzysztofa wnuczka Łukasza i córki Małgorzaty

Godz.16.00 + Halinę NOWAK – od syna Mariusza

Godz.16.00 + Beatę KYZIOŁ – od siostry z mężem i rodziną

Godz.16.30 + Augustyna OLEWIŃSKIEGO – od pracowników firmy Es System K z Wolbromia

Godz.16.30 + Stanisława NOWAKA  – od rodz. Habów ze Szreniawy

Godz.16.30 + Zofię SKOWERA – od Joli

SOBOTA 19 LISTOPAD

Godz.16.00 + Adama KIWIOR w r. śm. i Juliana Kiwiora

Godz.16.00 + Andrzeja MUCHĘ – od Marleny i Wojciecha Dorozińskich z dziećmi

Godz.16.00 + Romana KOS – od Adama i Magdaleny Misiek

Godz.16.30 + Zygmunta w 14 r. śm. Teofilię  Stanisławę Feliksa OLEKSYCH

Godz.16.30 + Zofię ADAMUS – od chrześniaka Marcina i rodziny Cygnarowskich

Godz.16.30 + Stefana DULBA – od żony idzieci

NIEDZIELA 20 LISTOPAD

Godz.08.00 + Franciszka Józefę GROJCÓW, Alfreda Grojec Dziadków Grojców i Raczyńskich

Godz.08.00 + Stanisława NOWAKA – od rodz. Filus

Godz.09.45 Msza zbiorowa o Bł. Boże: – w 16 r. ur. Kingi; – W int. Bogu wiadomej  – od Makowianek; – W 50 r. ur. Zofii i 84 r. ur. Janiny; – W 1 r. ur. Łucji; – O powrót do zdrowia dla Mateusza Rzepki oraz bł. dla całej rodziny; – W 18 r. ur. dla Patrycji opiekę na dorosłe życie; – W 14 r. ur. Emilii

Godz.09.45 + Annę KONIECZNĄ – od wnuczki Kasi

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 + Halinę NOWAK – od syna Mariusza

Godz.16.00 + Mariannę JAROS, Stanisławę Andrzeja SOSKÓW

Godz.16.00 + Pawła KRUSZEC – od mieszkańców od mieszkańców z Podlesic- Starej Wsi

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.