OGŁOSZENIA 27 XI

27 listopad 2022r.

1. Przeżywamy I Niedzielę Adwentu.

2. We wszystkie niedziele Adwentu dodatkowa Msza o 06.30, a w dni powszednie Msze roratnie o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci z lampionami.

3. 11-13.XII będziemy przeżywać rekolekcje Adwentowe. Szczegółowy plan wydarzeń podamy w przyszłą Niedzielę.

4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30. Odwiedziny chorych odbędą się w czasie Rekolekcji, 12.XII. Prosimy o zgłaszanie chorych.

5. Dziękujemy 3 osobom za pomoc w wykonaniu dekoracji na Adwent.

6. Zachęcamy dzieci do zrobienia ‘Aniołków dla Jezusa”. Maksymalna wysokość aniołków nie powinna przekroczyć 30 cm. Podpisane aniołki wieszamy na ramie przy chrzcielnicy.

7. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do kolejnej – drugiej Męskiej Róży

Różańcowej.

8. od przyszłej Niedzieli będzie można nabyć świece i opłatki wigilijne.

9. XXIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi naWschodzieobchodzić będziemy w niedzielę 4 grudnia br. (II Niedziela Adwentu), w Kościele w Polsce i w parafiach polonijnych. Tego dnia zbiórka do puszek na ten cel.

10. Dziękujemy 7 mieszkańcom Lgoty Wlk. za posprzątanie świątyni i otoczenia na Niedzielę.

11. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!