INTENCJE 4 – 11 XII

INTENCJE  MSZALNE 04 – 11 GRUDZIEŃ 2022 r.

NIEDZIELA 4 GRUDZIEŃ

Godz.06.30 + Jarosława Marię KOWALCZYK

Godz.08.00 – W 15 r. ślubu Sylwii i Łukasza

Godz.09.45 – W 18 r. ur. Klaudii Jankowskiej

Godz.11.30 + W 30 r. śm. ks. Bpa Tadeusza SZWAGRZYKA

Godz.16.00 + Leonardę KOZIOŁ Stanisława KOZIOŁ Magdalenę Andrzeja MENTEL

PONIEDZIAŁEK 5 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Adama FIRA- od córki Doroty

Godz.16.00 + W 5 r. śm. Stanisława BANYŚ

Godz.16.00 + Zofię ADAMUS – od Grzegorza i Barbary Adamus z Dąbrowy Tarnowskiej

Godz.16.30 + Zofię MARCINKOWSKĄ – od Teresy Słowińskiej z córką wnukami i rodz. Znakowskich

Godz.16.30 + Zofię SKOWERA – od syna Tomasza z żoną

Godz.16.30 + Halinę NOWAK – od wnuczki Justyny

WTOREK 6 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Władysława Annę Franciszka Agnieszkę JAROS, Juliana Dorotę KUKLEWICZ

Godz.16.00 +  Stefana DULBĘ – od rodz. Kyzioł

Godz.16.30 + Romana KOS – od rodz. Glanowskich i Tabaków

Godz.16.30 + Pawła KRUSZEC – od kolegów i Koleżanek Virgini i karola

ŚRODA 7 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Henryka BAŁAZEGO – od żony

Godz.16.00 + Andrzeja MUCHA – od rodz. Doroty i Grzegorza Tasiorów z dziećmi

Godz.16.30 + Adama FIRA – od syna Krzysztofa z Olafem

Godz.16.30 + Elżbietę CIUŁA – od Danuty i Zygmunta Pietrzyków

CZWARTEK 8 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Józefa Irenę Jana KOKOSZKA

Godz.16.00 + Stanisława KONIECZNEGO – od Barbary Koniecznej z dziećmi

Godz.16.30 + Zofię SKOWERA – od córki Joanny i wnuka Jacka

Godz.16.30 + Danutę PATEJ – od córki Anny Nawrot z mężem Wojciechem i syna Zbigniewa Pateja z żonq Jadwigą

PIĄTEK 9 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Helenę Adama LISOWSKICH, Annę Stanisława KURZEJA, Zofię LISOWSKĄ

Godz.16.00 + Kazimierza KABELAK – od rodz. Nowak z Otoli

Godz.16.30 + Pawła KRUSZEC – od kolegi Andrzeja

Godz.16.30 + Zofię ADAMUS – od Beaty i Piotra Szymulów z Lublina

SOBOTA 10 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Romana KOS – od siostry Anny z mężem Dariuszem

Godz.16.00 + Jana Danutę PATEJ, Annę Józefa WÓJCIKÓW Stanisława Helenę Patejów, Stanisława Wójcika

Godz.16.00 + Halinę NOWAK – od wnuków Mateusza i Michała

Godz.16.30 + Adama FIRA – od wnuczki Dominiki z mężem Grzegorzem

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od rodz. Prowanckich ze Swojczan

Godz.16.30 + Stefana DULBA – od sąsiadów Molendów

NIEDZIELA 11 GRUDZIEŃ

Godz.06.30 + Wiesława MAGIELSKIEGO, Eugeniusza NOWAKA, Lucjana SŁOWIŃSKIEGO

Godz.06.30 – Za Parafian

Godz.08.00 + Alinę Zdzisława MIGACZ, Renatę GURGACZ, Krzysztofa KONIECZNEGO

Godz.08.00 + Kazimierza KABELAKA – od Janusza z rodz.

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa za zmarłych + Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa + Czesława Maślankę – od Jolanty i Tadeusza Bieleckich z rodz. + Wiktorię Stanisława Bałazych Annę Jana Żabów, Józefa Czajkę Mariannę Franciszka Jerzego Zbertków + Aleksandra w 14 r. śm Zygmunta Leopolda Herian, Józefę Antoniego Władysława Stefana Mentlów Józefa Żabę, Stanisławę Henryka Nowaków, Jana Żaka Stanisławę Bolesława Szlachtów + Wita Byczek – od wnuka Kamila z żoną i synem + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Musiałów + Bolesława Garus w 1 r. śm. Krystynę Garus Wiesława Bielacha zm. z rodz. Garusów Bielachów Bałazych + Janinę Stanisława Błaut zm. z rodz. Głuszków i Błautów + Wiesława Kwiatkowskiego – od chrzestnej z synami + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i dusze czyśćcowe. + Wiesława Kwiatkowskiego – od koleżanek i kolegów z pracy ze zmiany Marzeny Kowal + Tadeusza Mąkę + Wiesława Kwiatkowskiego – od pracowników Zakładu Usług  POŁUDNIE Kraków + Alinę Jaros – od Marii Madej z całą rodziną z Wisły + Stanisława Nowaka – od wnuczki Asi z rodz. + Antoniego Koniecznego – od Wspólnoty Sióstr Miłosierdzia z Warszawy + Beatę Kyzioł – od kolegów i koleżanek z Sulisławic + Janinę Alfreda Bielachów Mariannę Duda Jana Pawlika + Mariannę Wawrzyńca Kordysów + Andrzeja Kucharskiego – w 1 r. śm. od brata z rodz.

+ Andrzeja Mucha – od rodz. Ambrożkiewiczów i Bernasiów + Andrzeja Mucha – od rodz. Papajów i Omyłów z Łobzowa + Romana Kosa – od ciotki Marysi i Krzysztofa z Katarzyną + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich i Dusze Czyśćcowe + Bronisławę Stefana Mariana Anielę Józefa Muchów Stanisławę Mariana Mariannę Juliana Rutkowskich Mariannę Józefa Kalistów, Sabinę Stanisława Filusów, Marię Stanisława Kwapińskich, Józefę Midro + Danutę Patej – od Marii z rodz. + Danutę Patej – od rodz. Filipków Sojków i Dzieżów + Wojciecha Wróbel – od Piotra Gajosa z rodz. + Stanisława Koniecznego – od rodz. z Libiąża + Józefa Stefanię Dela Genowefę Aniele Zygmunta Banyś + Helenę Mikuła – od chrześnicy Agaty z mężem + Marię Musiał  i Mieczysława Knap + Helenę Józefa Klyszcz, Irenę Wiesława Jakubas, Lucynę Janusza Podsiadło, Halinę Hyla, Henrykę Skóra + Elżbietę Ciuła – od chrześnicy Emilii z rodz. + Jana Lewandowskiego w 17 r. śm. + Romana Rup- od przyjaciół + Adama Gawrona – od chrześniaka Tomasza z rodz. + Józefa Ruska – od wnuczki Ewy Baran + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, Jana Marię Kałwów, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Adama Gawrona – od Wojciecha Kowalskiego + Józefa Rapacza- od koleżanek i kolegów Marka z Primavery.

Godz.11.30 + Wiesława ROLKA – od żony

Godz.11.30 + Elżbietę CIUŁA – od córki Teresy z mężem Jarosławem

Godz.16.00 + Jana ŻAKA w 36 r. śm. zm. z rodz. Żaków Kowalczyków Grojców Pałków Herianów Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę