INTENCJE 11 – 18 XII

INTENCJE  MSZALNE 11-18 GRUDZIEŃ 2022 r.

NIEDZIELA 11 GRUDZIEŃ

Godz.06.30 + Wiesława MAGIELSKIEGO, Eugeniusza NOWAKA, Lucjana SŁOWIŃSKIEGO

Godz.06.30 – Za Parafian

Godz.08.00 + Alinę Zdzisława MIGACZ, Renatę GURGACZ, Krzysztofa KONIECZNEGO

Godz.08.00 + Kazimierza KABELAKA – od Janusza z rodz.

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa za zmarłych + Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa + Czesława Maślankę – od Jolanty i Tadeusza Bieleckich z rodz. + Wiktorię Stanisława Bałazych Annę Jana Żabów, Józefa Czajkę Mariannę Franciszka Jerzego Zbertków + Aleksandra w 14 r. śm Zygmunta Leopolda Herian, Józefę Antoniego Władysława Stefana Mentlów Józefa Żabę, Stanisławę Henryka Nowaków, Jana Żaka Stanisławę Bolesława Szlachtów + Wita Byczek – od wnuka Kamila z żoną i synem + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Musiałów + Bolesława Garus w 1 r. śm. Krystynę Garus Wiesława Bielacha zm. z rodz. Garusów Bielachów Bałazych + Janinę Stanisława Błaut zm. z rodz. Głuszków i Błautów + Wiesława Kwiatkowskiego – od chrzestnej z synami + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i dusze czyśćcowe. + Wiesława Kwiatkowskiego – od koleżanek i kolegów z pracy ze zmiany Marzeny Kowal + Tadeusza Mąkę + Wiesława Kwiatkowskiego – od pracowników Zakładu Usług  POŁUDNIE Kraków + Alinę Jaros – od Marii Madej z całą rodziną z Wisły + Stanisława Nowaka – od wnuczki Asi z rodz. + Antoniego Koniecznego – od Wspólnoty Sióstr Miłosierdzia z Warszawy + Beatę Kyzioł – od kolegów i koleżanek z Sulisławic + Janinę Alfreda Bielachów Mariannę Duda Jana Pawlika + Mariannę Wawrzyńca Kordysów + Andrzeja Kucharskiego – w 1 r. śm. od brata z rodz.

+ Andrzeja Mucha – od rodz. Ambrożkiewiczów i Bernasiów + Andrzeja Mucha – od rodz. Pyjajów i Omyłów z Łobzowa + Romana Kosa – od ciotki Marysi i Krzysztofa z Katarzyną + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich i Dusze Czyśćcowe + Bronisławę Stefana Mariana Anielę Józefa Muchów Stanisławę Mariana Mariannę Juliana Rutkowskich Mariannę Józefa Kalistów, Sabinę Stanisława Filusów, Marię Stanisława Kwapińskich, Józefę Midro + Danutę Patej – od Marii z rodz. + Danutę Patej – od rodz. Filipków Sojków i Dzieżów + Wojciecha Wróbel – od Piotra Gajosa z rodz. + Stanisława Koniecznego – od rodz. z Libiąża + Józefa Stefanię Dela Genowefę Aniele Zygmunta Banyś + Helenę Mikuła – od chrześnicy Agaty z mężem + Marię Musiał  i Mieczysława Knap + Helenę Józefa Klyszcz, Irenę Wiesława Jakubas, Lucynę Janusza Podsiadło, Halinę Hyla, Henrykę Skóra + Elżbietę Ciuła – od chrześnicy Emilii z rodz.

+ Jana Lewandowskiego w 17 r. śm. + Romana Rup- od przyjaciół + Adama Gawrona – od chrześniaka Tomasza z rodz. + Józefa Ruska – od wnuczki Ewy Baran + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, Jana Marię Kałwów, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Adama Gawrona – od Wojciecha Kowalskiego + Józefa Rapacza- od koleżanek i kolegów Marka z Primavery + Danutę Kuc – od rodz. Mosurek Więcławek i Kuc + Wiesława Rolka – od koleżanek i kolegów z Busa + Rafała Koniecznego – od Agnieszki i Wojciecha.

Godz.11.30 + Wiesława ROLKA – od żony

Godz.11.30 + Elżbietę CIUŁA – od córki Teresy z mężem Jarosławem

Godz.16.00 + Jana ŻAKA w 36 r. śm. zm. z rodz. Żaków Kowalczyków Grojców Pałków Herianów Zdzisława Adamusa, Józefa Żabę

Godz.16.00 + Annę Edwarda Andrzeja RADAWIEC, Franciszkę Antoniego Czesława Piotra POLAKOWSKICH, Krystynę Polakowską Barbarę Wojtyra, Tadeusza Skorupa, Marię Lechowską.

PONIEDZIAŁEK 12 GRUDZIEŃ

Godz.09.00 + Wacława MOLENDE – od Tomasza Dudka z rodz.

Godz.09.00 + Stefanię Krzysztofa Józefa Franciszka Marcjannę Andrzeja DELÓW

Godz.11.00 + Józefa MAZURA w 14 r. śm. zm. z rodz. Ziołów Filusów Motłochów Mazurów, Antoniego i Mariannę SURMA

Godz.15.00 + Anielę Bolesława GRZEBINOGA

Godz.17.00 + Anetę Małgorzatę Zdzisława PAPAJ, Magdalenę BŁAUT

Godz.17.00 + Bolesława GARUS w 1 r. śm. od syna z rodz.

WTOREK 13 GRUDZIEŃ

Godz.09.00 + W r. śm. Andrzeja GAJOS i Anielę MICEK oraz zmarłych: Helenę Zygmunta Gajos, Mieczysława Gałkę Antoninę Józefa Wilczyńskich Leona Irenę Adamczyk

Godz.11.00 + Annę KOWALCZYK – od siostry  

Godz.15.00 + W r. śm. Aliny Alfreda JURAS

Godz.15.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.17.00 – W 1 r. ur. Ignacego PAPAJ

Godz.17.00 – W 80 r. ur. Jerzego CIUŁA – int. od dzieci wnuków i prawnuków

ŚRODA 14 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Wacława MOLENDĘ – od rodz. Dudków z Falniowa

Godz.16.00 + Zofię SKOWERA – od wnuczki Patrycji

Godz.16.30 + Stefana DULBA – od koleżanek z pracy pani Agnieszki z Domu pomocy Społecznej w Krakowie

Godz.16.30 + Pawła KRUSZEC – od Joli Tomka i Darka

CZWARTEK 15 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Halinę NOWAK – od wnuków Mateusza i Michała

Godz.16.00 + Andrzeja MUCHĘ – od syna Marcina z Dominiką i Córkami Patrycją i Laurą

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od rodz. Prowanckich ze Swojczan

Godz.16.30 + Elżbietę CIUŁA – od rodz. Parlów i Kubiczów z Poręby

PIĄTEK 16 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Andrzeja KUCHARSKIEGO  w 1 r. śm. – od córki z rodz.

Godz.16.30 + Kazimierza KABELAK – od szwagra Adolka z rodz.

SOBOTA 17 GRUDZIEŃ

Godz.16.00 + Norberta GAWRONA i zm. z rodz. Gawron

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od siostry Marii z mężem

NIEDZIELA 18 GRUDZIEŃ

Godz.06.30 + Mariusza KURZEJA w 25 r. śm.

Godz.08.00 + Stanisława TUREK oraz Marię i Antoniego Turek

Godz.09.45 + Kazimierza FUJARĘ, Anielę Henryka KAŁWÓW Mariannę Franciszka FUJARÓW

Godz.11.30 + Annę Bronisława ZIOŁO Teodorę Mariana ADAMCZYK Maksymiliana TUREK Janinę Janusza SOSIŃSKICH

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA i Piotra DUDKA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.