OGŁOSZENIA 11 XII

11 Grudzień 2022r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu, tzw. Niedzielę Gaudete

2. We wszystkie niedziele Adwentu dodatkowa Msza o 06.30, a w dni powszednie Msze roratnie o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci z lampionami.

3. Od dzisiaj do wtorku będziemy przeżywać rekolekcje Adwentowe. Msze w poniedziałek i wtorek o godz. 9.00, 11.00, 15.00 oraz 17.00 (Msza Roratnia).  W Poniedziałek Dzień Spowiedzi. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą.

4. Odwiedziny chorych odbędą się w poniedziałek, 12.XI od godz. 11.00. O godz. 15.00 Msza z Sakramentem Namaszczenia Chorych.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież do udekorowania choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

6. W przyszłą Niedzielę 18.XII na Mszę o godz. 11.30 zapraszamy dzieci komunijne, młodzież do bierzmowania, oraz wszystkich, którzy wykonali „Aniołki dla Jezusa” – będą rozdawane upominki.

7. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do kolejnej – drugiej Męskiej Róży

Różańcowej.

8. Przy bocznych ołtarzach można nabyć opłatki wigilijne. Świece na stół wigilijny

są dostępne w zakrystii w cenach:  małe 7 zł; duże 18 zł.

9.Ubieranie choinek w Kościele odbędzie się w czwartek 22 XII po Mszy wieczornej.

10. Dziękujemy 14 mieszkańcom Przybysławic za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

11. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!