OGŁOSZENIA 18 XII

18 Grudzień 2022r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu.

2. W dni powszednie do środy włącznie Msze roratnie dla dzieci o godz. 16.30.

3. Dziękujemy za czynny udział w Rekolekcjach Adwentowych pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i problemów z dojazdem.

4. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do podtrzymania pięknych polskich tradycji podczas Wigilii, oraz zapraszamy na Pasterkę o godz. 00.00.

5. W poniedziałek Święto św. Szczepana. Msze Św. jak w każdą niedzielę: 08.00, 09.45, 11.30, 16.00.

6. Zapraszamy dzieci i młodzież do udekorowania choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

7. Dziś na Mszę o godz. 11.30 zapraszamy dzieci komunijne, młodzież do bierzmowania, oraz wszystkich, którzy wykonali „Aniołki dla Jezusa” – będą rozdawane upominki.

8. Zachęcamy mężczyzn do zapisania się do kolejnej – drugiej Męskiej Róży

Różańcowej.

9. Przy bocznych ołtarzach można nabyć opłatki wigilijne. Świece na stół wigilijny

są dostępne w zakrystii w cenach:  małe 7 zł; duże 18 zł.

10.Ubieranie choinek w Kościele odbędzie się w czwartek 22 XII po Mszy wieczornej. Zapraszamy mieszkańców Przybysławic.

11. W tym miesiącu parafia za prace wewnątrz Starej Plebanii zapłaciła 30.000 zł. Serdecznie dziękujemy za Ofiary na prace budowlane.

12. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!