INTENCJE 8 – 14 I

INTENCJE  MSZALNE 08-15 STYCZEŃ 2023r.

NIEDZIELA 08 STYCZEŃ

Godz.08.00 + W r. śmierci Stanisławy i Jozefa ROGALA

Godz.08.00 + Zm. z rodz. RUTKOWSKICH, KOWALCZYKÓW  i  ŻABÓW Aniele Adolfa Rutkowskich,

Godz.09.45 + W int. Papieża BENEDYKTA XVI

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Annę Józefa Rusków, Jana Wójcika – od syna z Wolbromia + W 3 r. śm. Tadeusza Banyś i Barbarę Banyś + Danutę Patej – od koleżanek i kolegów córki z pracy „SUMIRIKO” zmiana A + Wojciecha Wróbel – od rodz. Piotra Włodzimierza i Anny Paluch + Józefa Ruska – od rodz. Baranów + Danutę Patej – od koleżanek z pracy córki Heleny + Wojciecha Wróbel – od Waldemara Pawlika i Bogumiła Gajosa z Wielkanocy + Wiesława Kwiatkowskiego- od chrześniaka Wojciecha Jędrzejczyka + Antoniego Koniecznego – od Ewy Zbyszka i Marka + Andrzeja Muchę – od teściowej Władysławy + Andrzeja Mucha – od szwagra Piotra z rodz. + Elżbietę Ciuła – od rodz. Czajka + Helenę Mikuła – od rodz. Seweryn i Mucha + Tadeusza Dorozińskiego w 3 r. śm. + Adama Gawrona – od Agnieszki Śladowskiej z rodz. + Adama Gawrona – od Bartosza Kowalskiego z rodz. + Dorotę Kuc – od córki Sylwii z rodz. i syna Łukasza + Józefa Rapacza –od sołtysów Gminy Gołcza + Helenę Władysława i Marię + Tadeusza Mąkę + Józefa Rapacza – od rodz. Kałużnych + Annę Gamrat – od mieszkańców Przybysławic + Krzysztofa Dyrdę – od Agnieszki i Wojciecha + Krzysztofa Dyrdę – od Krystyny Łaciak z Zubrzycy + Janinę Kwiatkowską – od chrześnicy Danuty z rodz. + Joannę Molenda – od grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Szreniawie + Joannę Molenda – od pracowników Zakładu Gospodarki komunalnej w Gołczy + Zofię Kazimierza Bazior, Irenę Jerzego Kucharskich + Wiesława Rolkę w 10 r. śm. – od żony dzieci i wnuków + Henryka ks. Kazimierza Dzieżów + Alinę Edwarda Marię Stefana Półtoraków , Marię Władysława Rusek Franciszka Stanisławę Żelaznych i Jana Noconia + Zofię Oleksy – od chrześnicy Urszuli z rodz. + Krystynę Jaźwiec – od Jana + Mieczysława Garnek – od mieszkańców Podlesic – Stara Wieś + Mariannę Surma – od Agnieszki i Wojciecha Nowak.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od chrześnicy Barbary z rodz.

Godz.16.00 + Pawła KRUSZEC – od Elżbiety Grabowskiej

Godz.16.00 + Leokadię Annę Stanisława ROSA Irenę Józefa SOSKA, Janinę ROSÓŁ, Zm. z rodz. Sosków i Rosół

PONIEDZIAŁEK 09STYCZEŃ

Godz.07.00  – W Int. Bogu Wiadomej

Godz.07.30 – W Int. Bogu Wiadomej

Godz.16.00 +Pawła KRUSZEC – od rodz. Krajewskich

Godz.16.00 + Elżbietę CIUŁA – od Wandy Pracoń

Godz.16.00 + Danutę PATEJ – od córki Iwony Barczyk z synami Piotrem Michałem; z córkami: Karoliną, Magdaleną, Pauliną, Elą z mężem Wojciechem i Nikosiem; orazod syna Jacka Pateja z żoną Moniką córką Julią i synem Szymonem.

Godz.16.30 +Stanisława KONIECZNEGO – od koleżanek i kolegów Tomka z Komisariatu Policji z Wolbromia

Godz.16.30 + Kazimierza KABELAKA – od swatów z Chliny – Marii i Krzysztofa Talik z rodziną

Godz.16.30 + Romana RUP – od córki Iwony z rodz.

WTOREK 10 STYCZEŃ

Godz.07.00  – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

Godz.16.00 + Grażynę SAJDAK – od braci

Godz.16.30 + Wojciecha WRÓBEL – od kuzynki Patrycji

ŚRODA 11 STYCZEŃ

Godz.07.00 – W Int. Bogu Wiadomej

Godz.07.30 – W Int. Bogu Wiadomej

Godz.16.00 + Pawła KRUSZEC – od kolegów i koleżanek z firmy AMPLUS

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od Małgorzaty Doroty i Sławka z rodzinami

CZWARTEK 12 STYCZEŃ

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

Godz.16.00 +Danutę PATEJ – od córki Anety Maj z mężem Piotrem synem Kamilem córką Klaudią z Adamem i Laurą oraz od wnuczki Agaty z rodz.

Godz.16.30 + Kazimierza KABELAKA – od szwagierki Marysi z rodz.

PIĄTEK 13 STYCZEŃ

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

Godz.16.00 +Pawła KRUSZEC – od rodz. Ciołysiów z dziećmi

Godz.16.30 + Elżbietę CIUŁA – od rodz. Habryn

SOBOTA 14 STYCZEŃ

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 + Helenę Władysława Marię Piotra

Godz.16.00 + Danutę PATEJ – od wnuka Tomasza z rodz. oraz od wnuczki Katarzyny z mężem i synem

Godz.16.00 + Stanisława KONIECZNEGO – od Małgosi i Bogdana z Olą

Godz.16.30 + Kazimierza KABELAKA – od Stanisława z rodz.

Godz.16.30 + Romana RUP – od córki Marty z rodz.

NIEDZIELA 15 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Tomasza CZERNIKIEWICZ w 12 r. śm. Wiesława w 6 r. śm. Julię Franciszka KAŁWÓW Marię Zbigniewa WOLNYCH

Godz.08.00 + Grażynę SAJDAK – od kuzynki Renaty z rodz.    

Godz.08.00 + Wojciecha WRÓBEL – od wujka Stanisława i cioci Bożeny

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o Zdrowie i bł. Boże: – O zdrowie i bł. Boże dla całej rodz. Kwapińskich – W 6 r. ur. Mikołaja Mach, – W 85 r. ur. Elżbiety Fujary – od córki Anny mężem i Danuty z mężem, – W 4 r. ur. Arka i 1 r. ur . Antosia, – O zdrowie, bł. Boże Opiekę M. B. dla Zofii od dzieci z rodzinami, – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla Antosia

Godz.09.45 + Zbigniewa NOWICKIEGO – od rodz. Kowalskich

Godz.09.45 + Helenę MIKUŁA – od syna Kazimierza z rodz.

Godz.11.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od córki Elżbiety z mężem

Godz.11.30 + Mariannę SURMA – od chrześnicy Joanny z mężem i rodziną

Godz.11.30 +Janinę Kwiatkowską – od córki Anny z mężem

Godz.16.00 – W 55 r. ur. Adama z podziękowaniem zatrzymane Łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, Opiekę M.B. na każdy dzień  oraz Dary Ducha Św.

Godz.16.00 – Za parafian

Godz.16.00 + Adama GAWRONA – od żony Elżbiety

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.