INTENCJE 15 – 22 I

INTENCJE  MSZALNE 15-22 STYCZEŃ 2023r.

NIEDZIELA 15 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Tomasza CZERNIKIEWICZ w 12 r. śm. Wiesława w 6 r. śm. Julię Franciszka KAŁWÓW Marię Zbigniewa WOLNYCH

Godz.08.00 + Grażynę SAJDAK – od kuzynki Renaty z rodz.    

Godz.08.00 + Wojciecha WRÓBEL – od wujka Stanisława i cioci Bożeny

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o Zdrowie i bł. Boże: – O zdrowie i bł. Boże dla całej rodz. Kwapińskich – W 6 r. ur. Mikołaja Mach, – W 85 r. ur. Elżbiety Fujary – od córki Anny mężem i Danuty z mężem, – W 4 r. ur. Arka i 1 r. ur . Antosia, – O zdrowie, bł. Boże Opiekę M. B. dla Zofii od dzieci z rodzinami, – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla Antosia– O zdrowie i bł. Boże dla Antosia

Godz.09.45 + O wieczne Zbawienie dla Zbigniewa NOWICKIEGO – od rodz. Kowalskich

Godz.09.45 + O wieczne Zbawienie Helenę MIKUŁA – od syna Kazimierza z rodz.

Godz.11.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od córki Elżbiety z mężem

Godz.11.30 + Mariannę SURMA – od chrześnicy Joanny z mężem i rodziną

Godz.11.30 +Janinę Kwiatkowską – od córki Anny z mężem

Godz.16.00 – W 55 r. ur. Adama z podziękowaniem za otrzymane Łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, Opiekę M.B. na każdy dzień  oraz Dary Ducha Św.

Godz.16.00 – Za parafian

Godz.16.00 + O wieczne Zbawienie Adama GAWRONA – od żony Elżbiety

PONIEDZIALEK 16 STYCZEŃ

Godz.07.00  – W Int. Bogu Wiadomej

Godz.07.30 – Irenę Adolfa Zofię Ludwika MICEK

WTOREK 17 STYCZEŃ

Godz.07.00  – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

ŚRODA 18 STYCZEŃ

Godz.07.00 – W Int. Bogu Wiadomej

Godz.07.30 – W Int. Bogu Wiadomej

CZWARTEK 19 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Pawła KRUSZEC – od kolegów pracy z Jaroszowca

Godz.16.00 + Grażynę SAJDAK – od Doroty Gajowiec z córką

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od brata Andrzeja z żoną

Godz.16.30 + Danutę PATEJ – od wnuczki Ewy z mężem i dziećmi, wnuka Radosława z żoną i Dziećmi oraz wnuka Łukasza z żoną i synem, i wnuczki Doroty z mężem i Dziećmi

PIĄTEK 20 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Kazimierza KABELAKA – od chrześnicy Marty z rodz.

Godz.16.00 + Zbigniewa NOWICKIEGO – od chrześniaka Marka

Godz.16.30 + Romana RUP – od swatów Zofii i Krzysztofa z Poręby Górnej

Godz.16.30 + Helenę MIKUŁA – od wnuczki Agnieszki z rodz.

SOBOTA 21 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Pawła KRUSZEC – od rodz. Maślanków

Godz.16.00 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od Haliny i Krzysztofa Tokarz

Godz.16.30 + Elżbietę CIUŁA – od rodz. Szatan

Godz.16.30 + Mariannę SURMA – od Haliny i Stanisława Kowalczyk

NIEDZIELA 22 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Edwarda BŁAUTA w 22 r. śm. Helenę Ewę BŁAUT, Marię Zbigniewa WOLNYCH, zm. z rodz. Błaut i Widachów

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Joannę Molenda – od Rady Gminy Gołcza + Józefa Rapacza – od bratowej Olgi + Adama Gawrona – od Anny Dyduch z rodz. Danutę Patej – od Antoniny Michalik z Ptaszkowej + Bronisława Annę Bronisława Kazimierza Grzegorza Rusnarczyk, Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Kazimierza Sojka, Irenę Edwarda Wiesława Danutę Gajowiec, Zm. z rodz. Matacz Pawlik Forwal Padło Stanisz Brzychcy Gawron i Wszystkie Dusze cierpiące + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zajęców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaję, Józefa Grojca i dusze w czyśćcu cierpiące + Danutę Patej – od rodz. Nawrotów + W r. śm. Łukasza Kołodzieja, w r. śmierci Władysławy Wójcikowskiej, Józefa Wójcikowskiego, Annę Wiesława Jaźwiec, w r. śm. Marii Jadamus + Wojciecha Wróbel – od kolegów z Walcowni W1 + Beatę Kyzioł –od chrześnicy Justyny z rodz. + Andrzeja Muchę – od szwagra Mariusza z rodz. + Elżbietę Ciuła – od rodz. Sendorów + Helenę Mikuła – od brata Henryka z żoną + Alinę Jaros, Władysławę Błażeja Stanisława Ząbczyńskich, Magdalenę Feliksa Jaros + Adama Gawrona – od Henryki i Jana Dudków + Krystynę Syguła – od córki + Janinę Nocoń w 6 r. śm. – od męża i córki z rodz. + Dorotę Kuc – od teściowej oraz szwagierki Bożeny z rodz. + Józefa Rapacza – od chrześniaka Marcina z rodz.

+ Annę Gawron – od rodz. Sęków + Helenę Bartłomieja Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Bolesława Murowanych, Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Kotnis + Krzysztofa Dyrdę – od Urszuli i Janusza + Janinę Kwiatkowską – od Haliny z rodz. +Joannę Molenda – od sołtysów gminy Gołcza + Józefę Pokwap – od sąsiadów Koniecznych, Rachwałów i Papajów + Krystynę Jaźwiec – od Stanisława + Mieczysława Garnek – od chrześniaka Tadeusza z rodz. + Rafała Koniecznego – od Małgorzaty z Bogusławem

Godz.11.30 – Z racji Dnia Babci i Dziadka – o zdrowie, bł. Boże opiekę M.B. na każdy dzień dla Marianny Żaba i Wiesławy Żak, oraz o przyjecie do grona zbawionych dla Janiny i Stefana Sobczyków, Genowefy i Waldemara Jeżów, Jana Żaka i Józefy Żaby

Godz.11.30 + O wieczne Zbawienie dla Sabiny Turek w 15 r. śm. i Tadeusza Turek

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Bogusława SŁOMSKIEGO, Krystynę i Władysława SŁOMSKICH – od żony i córki Grażyny z rodz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.