INTENCJE 22- 29 I

INTENCJE  MSZALNE 22-29 STYCZEŃ 2023r.

NIEDZIELA 22 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Edwarda BŁAUTA w 22 r. śm. Helenę Ewę BŁAUT, Marię Zbigniewa WOLNYCH, zm. z rodz. Błaut i Widachów

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Joannę Molenda – od Rady Gminy Gołcza + Józefa Rapacza – od bratowej Olgi + Adama Gawrona – od Anny Dyduch z rodz. Danutę Patej – od Antoniny Michalik z Ptaszkowej + Bronisława Annę Bronisława Kazimierza Grzegorza Rusnarczyk, Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Kazimierza Sojka, Irenę Edwarda Wiesława Danutę Gajowiec, Zm. z rodz. Matacz Pawlik Forwal Padło Stanisz Brzychcy Gawron i Wszystkie Dusze cierpiące + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zajęców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaję, Józefa Grojca i dusze w czyśćcu cierpiące + Danutę Patej – od rodz. Nawrotów + W r. śm. Łukasza Kołodzieja, w r. śmierci Władysławy Wójcikowskiej, Józefa Wójcikowskiego, Annę Wiesława Jaźwiec, w r. śm. Marii Jadamus + Wojciecha Wróbel – od kolegów z Walcowni W1 + Beatę Kyzioł –od chrześnicy Justyny z rodz. + Andrzeja Muchę – od szwagra Mariusza z rodz. + Elżbietę Ciuła – od rodz. Sendorów + Helenę Mikuła – od brata Henryka z żoną + Alinę Jaros, Władysławę Błażeja Stanisława Ząbczyńskich, Magdalenę Feliksa Jaros + Adama Gawrona – od Henryki i Jana Dudków + Krystynę Syguła – od córki + Janinę Nocoń w 6 r. śm. – od męża i córki z rodz. + Dorotę Kuc – od teściowej oraz szwagierki Bożeny z rodz. + Józefa Rapacza – od chrześniaka Marcina z rodz.

+ Annę Gawron – od rodz. Sęków + Helenę Bartłomieja Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Bolesława Murowanych, Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Kotnis + Krzysztofa Dyrdę – od Urszuli i Janusza + Janinę Kwiatkowską – od Haliny z rodz. +Joannę Molenda – od sołtysów gminy Gołcza + Józefę Pokwap – od sąsiadów Koniecznych, Rachwałów i Papajów + Krystynę Jaźwiec – od Stanisława + Mieczysława Garnek – od chrześniaka Tadeusza z rodz. + Rafała Koniecznego – od Małgorzaty z Bogusławem + W 19 r. śm. Tadeusza Tabaka + Stefana Kałwę, Marię Stanisława Drożdż w 5 r. śm. Krystynę Stanisława Maj, zm. z ich rodzin

Godz.11.30 – Z racji Dnia Babci i Dziadka – o zdrowie, bł. Boże opiekę M.B. na każdy dzień dla Marianny Żaba i Wiesławy Żak, oraz o przyjecie do grona zbawionych dla Janiny i Stefana Sobczyków, Genowefy i Waldemara Jeżów, Jana Żaka i Józefy Żaby

Godz.11.30 + O wieczne Zbawienie dla Sabiny Turek w 15 r. śm. i Tadeusza Turek

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Bogusława SŁOMSKIEGO, Krystynę i Władysława SŁOMSKICH – od żony i córki Grażyny z rodz.

PONIEDZIALEK 23 STYCZEŃ

Godz.16.00  + Wacława MOLENDA – od brata Zbigniewa i Darka z rodz.

Godz.16.30 + Józefa KWIATKOWSKIEGO w 12 r. śm.

WTOREK 24 STYCZEŃ

Godz.16.00  + Genowefę Krzysztofa WRÓBEL, Jana MAZURA

Godz.16.30  + Wiktorię Izydora KWAPIŃSKICH, Pawła Katarzynę Mieczysława SEWERYN, zm. z tych rodzin.

ŚRODA 25 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Wandę Zofię Wincentego SZAREK

Godz.16.00 + Danutę PATEJ – od wnuczki Ewy z mężem i dziećmi, oraz wnuka Radosława z żoną i dziećmi i wnuka Łukasza z żoną i Synem oraz wnuczki Doroty z mężem i dziećmi

Godz.16.30 + Jadwigę Władysława KIWIOR

Godz.16.30 + Pawła KRUSZEC – od pracowników  Delikatesów z ul. Sienkiewicza w Miechowie

CZWARTEK 26 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Rafała KONIECZNEGO – od mamy

Godz.16.00 + Elżbietę CIUŁA – od Renaty i Andrzeja Komurki

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od syna Tomasza z żoną i dziećmi

Godz.16.30 + Kazimierza KABELAKA – od syna Norberta z rodz.

PIĄTEK 27 STYCZEŃ

Godz.16.00 + Romana RUP – od Barbary i Ryszarda Oleksy z Poręby Górnej

Godz.16.00 + Grażynę SAJDAK – od Pawła

Godz.16.30 + Zbigniewa NOWICKIEGO – od Wiktorii i Kamila Banyś

Godz.16.30 + Helenę MIKUŁA – od wnuka Łukasza

SOBOTA 28 STYCZEŃ

Godz.16.00 + W 33 r. śm. Józefy MENTEL, zm. z rodz. Stemplów, Mentlów, Alfredę Zygmunta Aleksandra Leopolda HERIANÓW, Józefa Weronikę Franciszka ŻABÓW, Janinę Mariana SAWICZÓW, Jana ŻAKA

Godz.16.00 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od córki Ewy z mężem

Godz.16.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Igora i Fabiana – int. od Babci i Dziadka

NIEDZIELA 29 STYCZEŃ

Godz.08.00 + Czesława MAŚLANKĘ w 1 r. śm. – od żony z rodz.

Godz.09.45 + Bolesławę GRZEBIELICHOWSKĄ w 18 r. śm. Stanisława GRZEBIELICHOWSKIEGO w 6 r. śm.

Godz.11.30 – W podziękowaniu zatrzymane Łaski Joanny i Czesława z prośbą o bł. Boże i opiekę M.B.

Godz.16.00 + W rocznicę śmierci Edmunda KOŚMIDRA, Genowefy KOŚMIDER i Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.