OGŁ0SZENIA

29 Styczeń2022r.

1. Dziś 4 Niedziela Zwykła.

2. W czwartek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego (M.B. Gromnicznej). Zapraszamy na Msze o godz. 08.00, 09.45, 16.00 i 17.00. Podczas Mszy o 16.00 odbędzie się poświęcenie świec dla dzieci komunijnych. Prosimy wyposażyć świece w okapniki na wosk, aby nie uszkodzić woskiem nowych pokrowców na ławki. Ofiary zbierane do puszek są przeznaczone dla Żeńskich Zakonów Klauzurowych.

3. W tym tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30 oraz czasie Mszy. W tym dniu od godz. 09.00 odbędą się odwiedziny chorych. Prosimy o zgłoszenia chorych w zakrystii.

4. W sobotę o godz. 09.00 odbędzie się demontaż choinek, szopki i sprzątanie kościoła. Prosimy o to mieszkańców Podlesic I, oraz chętnych.

5. Prace przy Starej Plebanii są sukcesywnie kontynuowane. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Ofiary, które przeznaczone są na remonty.

6. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!