INTENCJE 5 – 12 III

INTENCJE  MSZALNE 5-12 MARZEC 2023r.

NIEDZIELA 05 MARZEC

Godz.08.00 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓL, Andrzeja Balbinę GARNEK, Ludwika Wiktorię TUREK

Godz.09.45 + Stefanię Władysława Rafałka Helenę Jakuba Rozalię Genowefę Józefa GWIAZDÓW, Zofię CZOP.

Godz.11.30 – W 60 r. ur. Lucyny – o zdrowie i bł. Boże int. od męża i dzieci

Godz.11.30 – W 50 r. ślubu Alicji i Zbigniewa Koniecznych

Godz.15.30GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Kazimierza BERKOWICZA, Mariana MUCHĘ, Olgę MOLENDA, Władysławę MOLENDA

PONIEDZIALEK 06 MARZEC

Godz.16.00 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Anny, oraz o zdrowie dla dziecka i mamy

Godz.16.30 + Stanisława KONIECZNEGO – od rodz. Blautów i Szrederów z Charsznicy

WTOREK 07 MARZEC

Godz.16.00 + Romana RUP – od rodz. Wróblów z Podlesic

Godz.16.30 + Grażynę SAJDAK – od kuzyna Piotra z rodziną z Jaworzna

ŚRODA 08 MARZEC

Godz.16.00 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od Teresy i Sławomira Drobny z rodz.

Godz.16.30 + Adama GAWRONA – od córki Magdaleny

CZWARTEK 09 MARZEC

Godz.16.00 + Marię JAKUBOWSKĄ – w 7 r. śm.

Godz.16.30 + Kazimierę SOKÓŁ, Sylwestra SOKÓŁ, Stanisława DYBICH, Feliksę DYBICH

PIĄTEK 10 MARZEC

Godz.16.00DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.30 + Romana RUP – od sąsiadki Anny Koniecznej

Godz.16.30 + Władysławę MOLENDA – od córki Bożeny z mężem

SOBOTA 11 MARZEC

Godz.15.00 + Władysława Agnieszkę BŁAUT, Olę BOMBA, Konstancję Mieczysława ŻAK

Godz.16.00 – W 1 r. ur. Gustawa – int. od Babci

Godz.16.30 + Wawrzyńca Bronisławę Stanisława Bronisławę PAPAJ, Marcjannę Mariana CEGŁA, Piotra MAREOWSKIEGO

NIEDZIELA 12 MARZEC

Godz.08.00 + W 1 r. śm. Krystyny KNAP – od córki

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Pawła Wołkowskiego w 2 r. śm. + Stanisława Łągiewkę w 8 r. śm. + Danutę Patej – od Alicji i Jerzego Jurczyńskich z Ptaszkowej + Jadwigę Pasińską, Rodziców teściów i dziadków + Wojciecha Wróbel – od wujka Andrzeja z rodz. + Wiesława Kwiatkowskiego – od Iwony i Mariusza Wolnych z Dąbrowca + Antoniego Koniecznego – od swatów Barczyków + Andrzeja Muchę – od rodz. Dziadosz i Tomsiów + Helenę Mikuła – od rodz. Sęków z Kamienicy + Adama Gawrona – od Emila Damiana i Szymona + Dorotę Kuc – od Piotra Kwapińskiego + Józefa Rapacza – od swatów z Trzebienic + Janinę Błaut w 8 r. śm. Stanisława Błaut zm. z rodz. Głuszków i Błautów + Annę w 20 r. śm. Jana Żabę Józefa Czajkę, Kazimierza Koniecznego, Józefę Stanisława Szypulskich, Wiktorię Stanisława Bałazych, Elżbietę Ciuła + Krzysztofa Dyrdę – od wychowawczyni, koleżanek i kolegów z Technikum + Janinę Kwiatkowską – od rodz. Rosów z Chełmu + Joannę Molenda – od rodz. Wypasek z Łobzowa + Tadeusza Mąkę + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach+ Mirosława Szarek + Marię Drożdż w 20 r. śm. Stanisława Maj, Krystynę Stanisława Maj i zm. z rodziny + Józefa Annę Barczyk + Andrzeja Kucharskiego – od rodz. Skwarków + Dawida Jawora – od kolegi Mariusza Bieńca z Agnieszką i Emilką + W 1 r. śm. Stanisława Jucha – od żony i dzieci + Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordysów.

Godz.11.30 – W 65 r. ur. Ewy – z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę na każdy dzień, oraz Dary Ducha Św; W 20 r. ślubu Magdaleny i Mateusza – z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie, wzajemny szacunek, wytrwanie w miłości, bł. Boże, opiekę M.B. na każdy dzień oraz Dary Ducha Świętego.

Godz.15.30GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + W 21 r. śmierci Grzegorza JÓZKOWICZA i Piotra DUDKA.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.