OGŁOSZENIA 5 III

05 Marzec 2022r.

1. Dziś 2 Niedziela Wielkiego Postu.

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa: W piątki na Drogę Krzyżową o godz. 16.00, a w niedziele na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30.

3. Z tyłu kościoła jest wystawiony Krzyż do adoracji oraz puszka na ciemnicę i Grób Pański. Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary.

4. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych, czego znakiem niech będzie własnoręcznie wykonany krzyż zawieszony na ramie koło chrzcielnicy.

5.  31 marca odbędzie się nocna Droga Krzyżowa „Ekstremalna”. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.30. Długość drogi wyniesie 36 km.

6. 24 marca zapraszamy na Drogę Krzyżową po ulicach naszej Parafii. Rozpoczęcie o godz. 18.00.

7. Zapowiedzi przedślubne: Karol Jajkiewicz zam. w naszej parafii i Karolina Midro zam. w Pstroszycach, zap. 2

8. Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Podlesic II o posprzątanie kościoła oraz otoczenia.

9. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszki na Misje. Bóg Zapłać za wsparcie.

10. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!