INTENCJE  MSZALNE

INTENCJE  MSZALNE 19 MARZEC 2023r.

NIEDZIELA 19 MARZEC

Godz.08.00 + Marię Zbigniewa WOLNYCH, Genowefę Stanisława WOLNYCH, ulię Franciszka KAŁWÓW, Helenę Edwarda BŁAUTÓW, Ewę BŁAUT, Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ

Godz.08.00 + Stanisława DELĘ w 9 r. śm.

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – O zdrowie i bł. Boże dla Angeliki; – w 80 r. ur. Heleny Grojec; – o zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla Kamila w 5 r. ur.

Godz.11.30 – W intencji Mileny, Maksymiliana i Glorii

Godz.11.30 – W intencji KS. PROBOSZCZA z okazji Imienin

Godz.15.30GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + ANETĘ Małgorzatę PAPAJ, Magdalenę BŁAUT, Zdzisława PAPAJ

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Anny DELA, w 11 r. śm. Stanisława DUDKA, Annę DELA, Bogdana ŻABĘ, Grażynę LATOS, Stanisława DUDKA, Józefa GAJDĘ

PONIEDZIAŁEK 20 MARZEC

Godz.16.00 + Mirosławę BŁAUT – w 2 r. śm.

Godz.16.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od rodz. Gębalów

WTOREK 21 MARZEC

Godz.16.00 + Władysławę MOLENDA – od syna Tomasza

Godz.16.00 + Grażynę SAJDAK – od Doroty i Jana Pająka z Zielonek

Godz.16.30 + Wiesława ROLKĘ – od szwagra Władysława Golda

Godz.16.30 + Krzysztofa DYRDĘ – od Kamili

ŚRODA 22 MARZEC

Godz.16.00 + Joannę MOLENDA – od KŻR z Makowa

Godz.16.00 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od rodz. Olesiów z Myślenic

Godz.16.30 + Rafała KONIECZNEGO – od mamy

Godz.16.30 + Mariannę PIEKOSZEWSKĄ – od Jana Krzysztoforskiego z rodz.

CZWARTEK 23 MARZEC

Godz.16.00 + Władysławę MOLENDA – od rodz. Berkowicz

Godz.16.00 + Krystynę JAŹWIEC – od rodz. Grzebień

Godz.16.30 + Zofię OLEKSY – od sąsiadów Haliny i Stefana z rodz.

Godz.16.30 + Józefę POKWAP – od członkiń KŻR pani Alicji Koniecznej z Wierzchowiska

PIĄTEK 24 MARZEC

Godz.17.00DROGA KRZYŻOWA

Godz.17.30 + Wiesława ROLKĘ – od rodz. Majów

Godz.17.30 + Beatę BANACH – od męża Darka, córki Sary i syna Kuby

Godz.17.30 + Dawida JAWORA – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

Godz.18.00DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII

SOBOTA 25 MARZEC

Godz.16.00 – W 18 r. ur. Nikoli Filus i w 25 r. ur. Urszuli

Godz.16.00 – W intencji ks. Kazimierza od KŻR

Godz.16.30 + Krzysztofa KOŁODZIEJ w 2 r. śm. i Annę KOŁODZIEJ w 13 r. śm.

Godz.16.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od Jolanty i Kazimierza Gawron

NIEDZIELA 26 MARZEC

Godz.08.00 + Władysławę Stanisława Jana Adama Grażynę JĘDRZEJCZYKÓW, Genowefę Stanisława Andrzeja MICYKÓW

Godz.09.45  Msza Zbiorowa za zmarłych: + Józefa Anielę Dudków – od dzieci + Danutę Patej – od Magdaleny i Zbigniewa Grudzień z rodz. + Kazimierza Fujarę, Anielę Henryka Kałwa, Mariannę Franciszka Fujarów + Wojciecha Wróbel – od cioci Lucyny z rodz. + Beatę Kyzioł – od teściów Mazurów + Andrzeja Mucha – od cioci Bogumiły Zenobi i Jadwigi + Adama Gawrona – od koleżanek i kolegów pracy Joanny + Dorotę Kuc – od rodz. Kałużnych + Augustyna Danutę Bronisława Olewińskich + Józefa Rapacza – od syna Rafała + Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Kućmierzów + Janinę Kwiatkowską – od rodz. Kotnis + Joannę Molenda – od Piotra Anety i Agnieszki Adamus + Mariannę Jaros, Beatę Kyzioł, Zofię Władysława Ryszarda i syna Władysława Grzelaków, Annę Ślęk + Kazimierę Marczewską + W 3 r. śm. Adama Kaczmarskiego + Annę Piotra Szwagrzyków, Marię Michała Dzieżów, Annę Jana Dziedziców i Zm. z rodz. Gębalów o łaskę Nieba + Małgorzatę Król + Marię Musiał Sabinę Jana Rosół + Lucjana Jaros- od brata z rodz. + Ryszarda Krasiczyńskiego – od pracowników Szkoły Podstawowej w Szreniawie + Zofię Kałużny – od synaDariusza z rodz + Janusza Kowalczyka – od Aliny i Sylwestra Piechulskich + Beatę Banach – od koleżanek i kolegów z wydziału PII firmy WOSTAL i brata Krzysztofa + Józefę Pokwap – od KGW z Wierzchowiska + Mieczysława Garnek – od Edyty i Stanisława Ziętara + Mariannę Piekoszewską – od rodz. Nowaków i Bocheńskich + Józefę Bolesława Pawła Olewińskich, Stefanię Teresę Franciszka Augustyna Makowskich, Janinę Edwarda Molenda + Cecylię Józefa Anielę Władysława Mariana Aleksandra Habrynów Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i dusze czyśćcowe.

Godz.11.30 – W 18 r. urodzin Pauliny Bijak

Godz.15.30GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Władysławę Jana TKACZYK

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.