OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

26 Marzec 2022r.

1. Dziś 5 Niedziela Wielkiego Postu. W Liturgii rozpoczynamy okres pasyjny.

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa: W piątki na Drogę Krzyżową o godz. 16.00, a w niedziele na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30.

3. Z tyłu kościoła jest wystawiony Krzyż do adoracji oraz puszka na ciemnicę i Grób Pański. Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary.

4. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych, czego znakiem niech będzie własnoręcznie wykonany krzyż zawieszony na ramie koło chrzcielnicy.

5. We wtorek rocznica Sakry Biskupiej Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka. Polecajmy Go w naszych modlitwach.

6. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej ulicami Parafii. Szczególne podziękowania kierujemy OSP ze Szreniawy za zabezpieczenie trasy.

7.  31 marca odbędzie się nocna Droga Krzyżowa w obronie św. Jana Pawła II. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.30. Po Mszy wyruszymy do 14 kapliczek, które znajdują się na terenie parafii. Droga jest podzielona na 3 etapy, szczegółowa mapka znajduje się w gablocie i na Facebooku. Dla wszystkich zdecydowanych na uczestnictwo, odbędzie się spotkanie dzisiaj po Mszy o 11.30.  Długość drogi wyniesie 36 km.

8. Zapowiedzi przedślubne: Sypień Krystian zam. parafia Gołaczewy i Broda Angelika zam. w naszej parafii zap. 1; Damian Schab zam. w naszej parafii i Sieńko Joanna zam w Miechowie zap. 1; Surma Paweł zam. Przesławice i Paulina Pierścionek zam. w naszej parafii zap. 1

9. Za tydzień NIEDZIELA PALMOWA  

10. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

18 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.